Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Survivor’ da Bugün Kim Elendi? – 4 Nisan Salı

03.04.2017
Survivor’ da Bugün Kim Elendi? – 4 Nisan Salı

Haftalar ilerledikçe Survivor’da eleme heyecanı ve takımlar arasındaki mücadele hırsı da kat be kat artıyor. Her iki takım da hem bir kişi eksilmemek için hem de birleşme partisine çok daha moralli bir şekilde devam etmek için rekabet ediyor. Artık işler takımın kazanmasından çok her iki takım yarışmacılarının birleşme partisine kalma isteğine dönüşüyor.

Bu yüzden her hafta yapılan elemeler de bir hayli önemli hale geliyor. Cumartesi akşamı oynanan dokunulmazlık oyununu ünlüler takımı kazanmıştı. Dolayısıyla gönüllüler takımında eleme konseyi gerçekleştirildi. Gönüllüler takımında elenmek üzere en çok ismi yazılan kişi Erdi oldu. Bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan Ogeday ise eleme potasına girmesi için Berna’nın ismini verdi.

Pazar günü oynanan dokunulmazlık oyununu ise gönüllüler takımı kazandı. Bu yüzden ünlüler takımında gerçekleştirilen eleme konseyinde takım arkadaşları tarafından elenmesi için en çok ismi yazılan kişi Sabriye oldu. Bireysel dokunulmazlık hakkının sahibi olan Serhat Akın ise elenmek üzere Adem’in ismini verdi.

Bunların sonucunda Salı akşamı yapılacak SMS oylamasında en az oyu alan isim Survivor adasına veda edecek. Eleme potasında Erdi, Berna, Sabriye ve Adem var.

Survivor’ın bu haftaki elemesinde en az SMS oyu alarak adaya veda eden kişi Erdi oldu. Erdi elendikten sonra ünlü “Memleket İsterim” şiirini okudu. Ayrıca Erdi, Survivor adasından ayrılmadan önce tüm yarışmacılar ile helalleşti.

Ayrıca eleme gecesi haftanın en iyi performans sergileyen yarışmacıları da seçildi. Bu hafta en iyi performansa sahip olan yarışmacılar erkeklerde ünlüler takımından Adem ve gönüllüler takımından Ogeday oldu. Kadınlarda ise en iyi performans sergileyen yarışmacılar ünlüler takımından Sema ve gönüllüler takımından Elif oldu. Ogeday, Adem, Sema ve Elif’e performans ödülü olarak kahve ve havuçlu kek ikram edildi.

Bunun yanı sıra Acun Ilıcalı eleme gecesinin yayınlandığı bölümde birleşme partisi öncesinde bir şarkı yarışması olacağını da ilan etti. Bu yarışmayı kazanan iki kişi gelecek sene Survivor gezisine hak kazanacak. Öte yandan Acun Ilıcalı, yapım ekibi ile beraber Survivor yarışmacılarının erkeklerinden karma bir takım oluşturup bir maç yapılacağını da söyledi. Fakat bu maçın kazananının alacağı ödül henüz belli değil.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.