Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı? – 11 Nisan Salı

11.04.2017
Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı? – 11 Nisan Salı

Survivor’da hala daha birleşme partisinin yankıları devam ediyor. Survivor yarışmacılarının dokunulmazlık oyunlarında böylesine büyük mücadeleler ortaya koymalarının arkasında da birleşme partisinde depolanan moral ve motivasyon var. Çünkü gerçekten birleşme partisi birbirinden eğlenceli ve keyifli anlara sahne olmuştu.

Birleşme Partisi Sonrası İlk Dokunulmazlık Oyunu Galibi

Birleşme partisinin hemen ardından 10 Nisan Pazartesi günü ilk dokunulmazlık oyunu yapıldı. Oldukça büyük bir mücadelenin ortaya konduğu dokunulmazlık oyunu aslında başa baş gidiyordu. Fakat finalde Adem’in gösterdiği müthiş performans sonrası ünlüler takımı dokunulmazlık oyununun galibi oldu. Böylece ünlüler takımı kendi arasında ada konseyinde eleme yapmak durumunda kaldı. Gönüllüler takımı yarışmacıları arasında yapılan elemede ise elenmesi için ismi en çok yazılan kişi Berna oldu. Bu duruma biraz içerlenen Berna, arkadaşları istediği için hemen elenmeyeceğini, daha çok önemli turlar olduğunu söyledi.

Dokunulmazlık Oyunu İlk Raund

11 Nisan Salı akşamı yayınlanacak Survivor bölümünde dokunulmazlık oyununun ikincisi gerçekleştirilecek. Bu muhteşem dokunulmazlık oyunu öncesinde gündüzden oyunun ilk raundu da yayınlandı. İlk raundda ünlüler takımından İlhan Mansız ile gönüllüler takımından Gökhan karşı karşıya geldi. Nihayetinde oyunun kazananı İlhan Mansız oldu ve ünlüler takımı 1-0 öne geçti.

Müthiş bir mücadelenin gerçekleştiği dokunulmazlık oyununu neticede yeniden ünlüler takımı kazandı. Bu yüzden gönüllüler takımı tekrar bir isim belirlemek durumunda kaldı. Belirlenen isim ise Gökhan oldu. Yapılan bireysel dokunulmazlık oyununu da Anıl kazandı ama bu hafta birleşme partisi haftası olduğu için eleme ismi veremedi, yalnızca dokunulmazlık hakkı kazandı. Gelecek hafta oynanacak olan dokunulmazlık oyunlarının ardından ise 2 isim daha belirlenecek ve eleme gecesi gerçekleştirilecek. Şimdiden eleme potasına giren ilk iki isim Berna ve Gökhan oldu.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.