Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı, Eleme Adayı Kim Oldu? – 22 Nisan Cumartesi

21.04.2017
Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı, Eleme Adayı Kim Oldu? – 22 Nisan Cumartesi

Survivor’da ödül oyunlarının ardından sıra dokunulmazlık oyunlarına geldi. Bu kez yarışmacılar ödül kazanmak için değil de Survivor adasında kalabilmek için mücadele ediyorlar. Ünlüler takımı son olarak Pınar’ın elenmesinin ardından 7 kişi kaldı. Gönüllüler takımının ise halen daha 8 yarışmacısı var. Acaba dokunulmazlık oyunlarının ardından eleme gecesinde iki takımın yarışmacıları eşitlenecek mi yoksa ünlüler takımı 6 kişiye mi düşecek?

Cumartesi oynanacak dokunulmazlık oyunun ardından eleme potasına giren iki yarışmacı belli olacak. Özellikle ünlüler takımı geçen hafta aralarından bir arkadaşlarını adadan göndermek durumunda kaldıkları için bu defa kaybetmek istemiyorlar. Gönüllüler takımı ise birleşme sonrası adada kişi sayısı olarak da üstünlük sağladıklarında en azından motivasyon olarak daha avantajlı bir konuma gelecekler.

Yapılan dokunulmazlık oyununun sonucunda kazanan taraf gönüllüler takımı oldu. Bu yüzden ünlüler takımı önce kendi aralarında bireyse dokunulmazlık oyunu oynadılar. Bireysel dokunulmazlık oyununun kazananı Furkan oldu. Furkan elenmesi için Şahika’nın ismini verdi. Ada konseyinde yapılan elemede ise elenmesi için en çok ismi yazılan kişi Sabriye oldu. Böylece Sabriye ve Şahika eleme potasına giren ilk iki kişi oldu.

Serhat Akın ve Sabriye Arasındaki Gerginliğin Nedeni Neydi?

Son dönemde Serhat Akın adada pek çok kişi ile tartışma içine giriyor. Özellikle Furkan’la yaşadığı gerginlikten sonra Sabriye ile aralarında geçen problem de bir hayli konuşuldu. Bu tartışma bir önceki Justin Bieber konseri ödüllü ödül oyunundan sonra patlak verdi. Sabriye oyunu kaybettikleri için yıkılmış bir vaziyetteyken Serhat onu eleştirmiş ve kızmıştı. Sabriye’nin ödülü kaybetmelerine bu kadar tepki göstermesinin de Justin Bieber’ı çok sevmesinden ve konserine gitmeyi çok istemesinden kaynaklandığı düşünülüyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.