Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı, Eleme Adayı Kim Oldu? – 29 Nisan Cumartesi

28.04.2017
Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı, Eleme Adayı Kim Oldu? – 29 Nisan Cumartesi

Survivor’da yine heyecan, hırs, mücadele, azim ve tehlike dur durak bilmiyor. Pazartesi gününden beri ödül oyunları, sembol oyunları ve iletişim oyunları için mücadele eden Survivor yarışmacıları hafta sonunun gelmesi ile bu kez elenmemek için tüm güçlerini ortaya koyuyorlar.

Peki Survivor adasında durum şu an ne? Survivor adasında aslında ünlüler takımı bir hayli karışmış durumda. Son olarak Şahika’nın elenmesinden sonra aslında ünlüler takımı bir eleme daha kaldırabilecek gibi görünmüyor. Çünkü olası bir elenme durumunda zaten parçalanmaya iyiden iyiye yaklaşmış olan iki farklı grup arasında oldukça fazla karışıklık yaşanabilir. Buna göre de dengeler yeniden kurulmaya başlanıyor zaten. Ancak ünlüler takımını olumsuz etkileyecek bir diğer durum ise gönüllüler takımına karşı biraz daha azalmaları. O zaman oyunlardaki performanslarda biraz düşme görülme ihtimali de yüksek. Bu nedenle ünlüler takımı tüm güçlerini ortaya koymaya çalışıyorlar.

Gönüllüler takımında biraz daha rahatlık hakim olsa da takım yarışmacıları aralarında sorun çıkarak kişileri göndermeye bir hayli hevesli görülüyor. Ancak yine de her iki takım da dokunulmazlık oyunlarını hiçbir şekilde kaybetmemek niyetinde de denilebilir.

Fakat Cumartesi akşamı oynanan dokunulmazlık oyununu ünlüler takımı kazandı ve gönüllüler takımı ada konseyinde elemeye gitti. Yapılan elemede belirlenen iki yarışmacı Berna ve Anıl oldu.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.