Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı, Eleme Adayı Kim Oldu – 6 Mayıs Cumartesi

05.05.2017
Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı, Eleme Adayı Kim Oldu – 6 Mayıs Cumartesi

Survivor adası bu hafta hem çok çekişmeli hem de çok sürprizli geçti. Adada ödül oyunu öncesinde muhteşem bir Nusret sürprizi de yaşandı.

Öte yandan diğer ödül oyununu kazanan ünlüler takımının ödülü de muhteşem bir villada unutulmaz bir gün geçirmek olmuştu. Tüm bu sürprizler yarışmacılarının hafta sonu dokunulmazlık oyunlarına çok daha moralli gitmesine olanak tanımıştı.

Şimdi dokunulmazlık oyunlarını kazanan takım ve eleme potasına giren isimler büyük bir önem taşıyor. Dokunulmazlık oyunları sonrasında eleme potasına giren yarışmacılardan bir kişi halk oylaması sonrasında adaya veda edecek.

Geçen hafta yapılan dokunulmazlık oyunlarının ikisini de gönüllüler takımı kaybetmişti. Bu yüzden gönüllüler takımı ada konseyinde elenmeleri için Anıl, Berna, Gökhan ve Burçak’ın ismini vermişti. Özellikle Burçak bu gelişmeye oldukça şaşırmıştı. Ancak elenen kişi Salı günü yapılan eleme gecesindeki halk oylaması ile belli oldu. Yapılan halk oylamasında en az SMS oyu alan Burçak adaya veda etti. Bakalım bu hafta halk oylamasında en az SMS oyunu alarak adaya veda edecek olan yarışmacı kim olacak?

Survivor adasında ilk iki eleme adayı Ogeday ve Tuğçe oldu. Diğer eleme adayı ise Berna oldu. Bu halka bu üç isimden biri adaya veda edecek.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.