Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı, Elemeye Kim Kaldı? – 2 Nisan Pazar

01.04.2017
Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı, Elemeye Kim Kaldı? – 2 Nisan Pazar

Survivor adasında iki takım arasında kıyasıya rekabet ve heyecan tüm hızıyla sürüyor. Birleşme partisine çok az bir zaman kala eleme potasına girecek isimler ve dokunulmazlık oyununu kazanacak takım tam bir merak konusu. Son haftalarda yapılan her oyun büyük bir çekişmeye de sahne oluyor.

Survivor adasında oynanan ceza oyunu adadaki tüm dengeleri bir anda değiştirdi. Ceza oyununu kaybeden gönüllüler takımı dokunulmazlık oyunu haricindeki tüm oyunlara 1-0 geride başlamak durumunda kaldı. Sonrasında oynanan ilk oyun olan ödül oyununda bu durumun etkilerinin görüleceği düşünülüyordu.

Ancak durum hiç de beklenildiği gibi olmadı ve gönüllüler takımı ünlüler takımına karşı 1-0 geride başlamalarına rağmen ödül oyununun kazananı oldu. Ödül oyununun kazanan takım muhteşem bir barbekü ve doyasıya et yeme fırsatını elde etti.

Tüm bu oyunların dokunulmazlık oyununa nasıl etki edeceği ise merakla bekleniyordu. Cumartesi ve Pazar günü oynanacak olan dokunulmazlık oyunlarını kaybeden takım eleme potasına 4 arkadaşlarının ismini sokmak durumunda kalacak. Gönüllüler takımında da ünlüler takımında da takımın huzurunu bozduğu düşünülen isimler var. Ancak artık takımlar ada huzurunu mu yoksa performansı mı düşünecekler. Bu soruların cevapları dokunulmazlık oyunu kaybedildikten sonra kaybeden takımın eleme potasına sokacağı isimlerde gizli.

Yer yer gergin anların da yaşandığı dokunulmazlık oyunu oldukça büyük bir çekişmeye sahne oldu. İlk oyunda 5-0 üstünlükle gönüllüler takımı galip olurken ikinci oyunu ise yine aynı skor ile ünlüler takımı kazandı. Final turu ise büyük bir rekabet, çekişme ve gerginliğe sahne oldu. Özellikle bu gerginlik Serhat ve Ogeday arasında gerçekleşti. Dokunulmazlık oyununun final turuna gelindiğinde ise kazanan ünlüler takımı oldu. Bu sayede birleşme partisi öncesi ilk eleme adayları kendi takımlarından çıkmayacak. Gönüllüler takımının gittiği eleme konseyinde ise en çok adı yazılan kişi Erdi oldu. Bireysel dokunulmazlığı kazanan Ogeday da eleme potasına girmek üzere Berna’nın ismini verdi. Böylece gönüllüler takımında eleme potasına giren ilk iki kişi Erdi ve Berna oldu.

Pazar akşamı oynanan dokunulmazlık oyununu ise gönüllüler takımı kazandı. Ünlüler takımı arasında yapılan oylama sonucunda elenmesi için en fazla adı yazılan isim Sabriye oldu. Bireysel dokunulmazlık hakkı olan Serhat Akın ise elenmesi için Adem’in ismini verdi. Böylece ünlüler takımından eleme adayı olan iki isim Sabriye ve Adem oldu.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.