Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Survivor Ödül Oyununu Kim Kazandı? – 24 Nisan Pazartesi

24.04.2017
Survivor Ödül Oyununu Kim Kazandı? – 24 Nisan Pazartesi

Survivor adasında yarışmacıların giderek azalması tüm dengelerin bir anda değişmesine de neden oluyor. Özellikle her dokunulmazlık oyunu ve eleme gecesi sonrasında yarışmacılar ada içerisinde yeni bir pozisyon alma ihtiyacı içine girebiliyorlar.

Geçen hafta ünlüler takımından Pınar’ın elenmesinin üstüne bu haftaki eleme gecesinde de ünlüler takımından bir yarışmacı Survivor adasına veda ediyor. Çünkü ünlüler takımı her iki dokunulmazlık oyununu da kaybetti ve kurallar gereği üst üste kaybedilen oyunlar yüzünden 3 eleme adayı belirlendi.

Survivor adasında bu haftanın eleme adayları Sema, Şahika ve Sabriye oldu.

Pazartesi akşamı Survivor adasında bir de müthiş bir ödülün ucunda olduğu ödül oyunu oynandı. Ödül oyununa ünlüler takımı Furkan’ın aldığı galibiyet sayesinde 1-0 önde başladı. Ardından yine Furkan’ın bitirişi ile ünlüler takımı ödül oyununu kazananı oldu. Böylece ünlüler takımı içi yiyecek dolu buzdolabını kazanmış oldular.

Furkan Gruptan Ayrılıyor Mu?

Survivor adasının özellikle ünlüler takımı içerisinde tüm dengeler fazlasıyla değişmeye başladı. Serhat son olarak pek çok kişiyle sürekli kavga ediyordu. Bu yüzden de iyice eleştirilmeye başlamıştı. Daha önce Furkan ile yaptığı kavganın üstüne bir defa daha tartışınca Furkan artık resti çekti. Çünkü Serhat Furkan’ın bireysel oynadığını düşünüyordu. Bunun üstüne Furkan da madem öyle diyerek bundan sonra tek başına hareket edeceğini söyledi. Hatta grup arkadaşlarının da isterlerse kendi ismini yazabileceğini dile getirdi. Acaba bu hamle ünlüler takımında nasıl bir değişim yaratacak?

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.