Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Survivor Ödül Oyununu Kim Kazandı? – 28 Nisan Cuma

27.04.2017
Survivor Ödül Oyununu Kim Kazandı? – 28 Nisan Cuma

Survivor adasında dokunulmazlık oyunları ve eleme heyecanlarının yanı sıra ödül oyunlarının heyecanı da devam ediyor. Özellikle yarışmacılar moral toplamak ve karınlarını doyurmak için bu ödül oyunlarına bir hayli önem veriyorlar. Survivor yarışmacıları yine bir ödül oyununda kıyasıya mücadele ortaya koydular.

Son olarak ünlüler takımından Şahika’nın elenmesiyle adada yaşam biraz daha değişmeye başlamıştı. Bilindiği üzere ünlüler takımında artık bir hayli az yarışmacı kaldı. Ünlüler takımında İlhan, Furkan, Adem, Serhat, Sema ve Sabriye’nin kalması ile dengeler de değişiyor. Çünkü bundan sonra yarışmacılar Survivor’ın başından beri birlikte hareket ettikleri arkadaşlarını elemek zorunda kalabilirler. Özellikle Adem ve Sabriye arasındaki gerilim ve diğer gruptaki kırılma tüm dengeleri alt üst edecek gibi görünüyor.

Gönüllüler takımı ise ünlüler takımına karşı sayıca üstünlüklerinin avantajını kullanıyor. Fakat gönüllüler takımında da sürekli diğer yarışmacılar ile sorun yaşayan isim Berna oluyor. Acaba dokunulmazlık oyunlarında ünlüler takımının kazanması halinde gönüllüler takımı yarışmacıları yine Berna’yı eleme potasına sokacaklar mı? Bu sorunun cevabı herkes tarafından çok merak ediliyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.