Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Survivor Ödül Oyununu Kim Kazandı? – 3 Nisan Pazartesi

03.04.2017
Survivor Ödül Oyununu Kim Kazandı? – 3 Nisan Pazartesi

Survivor adasında Pazartesi akşamı ödül oyunu ekranlara geliyor. Birleşme partisi ve eleme öncesi gönüllüler takımı da ünlüler takımı da moral depolamak için bu ödül oyununu kazanmak istiyor.

Ödül oyununu kazanan takım hem müthiş bir ödülün sahibi olacak hem de eleme ve birleşme partisi öncesinde kendilerine büyük bir moral sağlayacaklar. Ödül oyununun sahibi ödül oyunlarında ekstra bir çaba gösteren ünlüler takımı mı yoksa gönüllüler takımı mı kazanacak? Bu sorunun cevabı ve ödülün kazananı Pazartesi akşamı belli olacak.

Survivor’da ödül oyununun ilk raundu gerçekleştirildi. İlk raundun tarafları ünlüler takımından İlhan Mansız ve gönüllüler takımından Volkan oldu. Her iki yarışmacı arasında kıyasıya bir mücadele gerçekleşirken sonuç son saniyelerde belli oldu. Ödül oyununun ilk raundunu kazanan kişi gönüllüler takımından Volkan oldu. Ödül oyununun oynanan diğer raundlarının ardından ödül oyununun kazananı ünlüler takımı oldu. Ünlüler takımının ödülü ise Ülker Çokokrem sponsorluğunda hazırlanan mükellef bir kahvaltı oldu. Bu güzel ödülün sonrasında özellikle Adem, bugüne kadarki en iyi ödülün bu kahvaltı olduğunu söyledi.

Ayrıca Pazartesi akşamı yayınlanan Survivor oyununda Sabriye ile Serhat arasında çok ciddi bir kavga yaşandı. İkili tartışırken Sabriye açıkça Serhat’a çok ciddi bir küfür etti. Bunun üstüne Serhat da adeta çılgına döndü. Ayrıca görüntülerde Sabriye’nin Serhat’a tekme atmaya çalıştığı da görünüyor.

Survivor adasında bu tip gerilimlerin artmış olması ve böyle çirkin olayların yaşanması Acun Ilıcalı’yı da bir hayli rahatsız ediyor. Acun Ilıcalı yaşananların üstüne Sabriye’yi son kez uyardı. Eğer böyle bir şey tekrar edilirse bu kez yaptırımın çok ağır olacağını da sözlerine ekledi.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.