Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Survivor Ödül Oyununu Kim Kazandı – 6 Nisan Perşembe

06.04.2017
Survivor Ödül Oyununu Kim Kazandı – 6 Nisan Perşembe

Survivor adasında birleşme partisinin öncesindeki son haftaya girilmiş oldu. Artık adada birleşme partisi öncesi son oyunlar oynanıyor. Takımlar içinde gerilimin de adım adım tırmandığı Dominik’te oyunlar bir hayli zorlaşırken mücadele de o oranda arttı.

Her takım da birleşme partisine yalnızca dokunulmazlık değil hiçbir oyunu kaybetmeden devam etmek istiyor. Survivor adasında 6 Nisan Perşembe akşamı kıyasıya bir mücadelenin sergileneceği ödül oyunu oynandı. Ödül oyunun ödülü ise makarna olacak. Takımlar hem makarnayı kazanmak hem de bir oyun daha kazanmanın heyecanını yaşamak için canla başla mücadele edecekler.

Ödül Oyununda İlk Raund

Ödül oyunun ilk raundunda ünlüler takımından İlhan Mansız ile gönüllüler takımından Volkan ilk yarışmacılar olarak yarıştılar. Ödül oyunun kuralı yarışmacıların omuzlarında içleri su dolu kovaları taşıyarak parkuru tamamlamaları ve sonrasında kovalardaki sular ile hedefleri vurmaları oldu. Hem güç hem de dikkat gerektiren bu oyunda başa baş bir mücadele ortaya kondu. Oldukça çekişmeli geçen oyunun sonunda ödül oyunun ilk raundunu İlhan Mansız kazandı ve ünlüler takımı oyunda 1-0 öne geçmiş oldu.

Kıyasıya mücadele finale kadar devam etti. Ödül oyununun finalinde ise ödül oyununun kazananı ünlüler takımı oldu.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.