Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Survivor’da Acun Ilıcalı’dan Birleşme Partisi Öncesi Sürpriz Yarışma – 4 Nisan Salı

05.04.2017
Survivor’da Acun Ilıcalı’dan Birleşme Partisi Öncesi Sürpriz Yarışma – 4 Nisan Salı

Survivor’da Salı akşamı oldukça önemli bir eleme gecesi gerçekleştirildi. Hafta sonu oynanan dokunulmazlık oyunlarının ardından eleme potasına gönüllüler takımından Berna ve Erdi, ünlüler takımından ise Adem ve Sabriye girmişti. Yapılan halk oylamasında en az SMS oyunu alan isim Erdi oldu ve Erdi Survivor adasına veda etti. Eleme sonrasında Erdi’nin tek tek tüm takım arkadaşları ile helalleşmesi ve Cahit Sıtkı Tarancı’dan “Memleket İsterim” şiirini okuması dikkat çekti.

Acun Ilıcalı’dan Birleşme Partisi Süprizi

Survivor eleme gecesine Acun Ilıcalı’nın ilk birleşme partisi sürprizi de damga vurdu. Yarışmacılara seslerine güvenip güvenmediklerini soran Acun Ilıcalı, Survivor yarışmacıları arasında bir şarkı yarışması yapılacağını söyledi. Bu şarkı yarışmasının kazanan iki yarışmacısı gelecek yıl yapılacak olan Survivor yarışmasına seyahat etme hakkı kazanacak. Yapılacak şarkı yarışması için O Ses Türkiye’den tanıdığımız orkestra şefi Tarık Sezer ve ekibi de adaya geldi. Bu hafta Survivor adası yarışmacıları şef Tarık Sezer ve ekibi ile şarkı yarışması için çalışmalarına başlayacaklar.

Survivor Yapım Ekibi ve Survivor Yarışmacıları Arasında Futbol Maçı

Ada konseyinde Acun Ilıcalı bir de Survivor’ın erkek yarışmacılarına prodüksiyon ekibiyle isterlerse bir futbol maçı yapabileceklerini de söyledi. Futbol maçının bir de sürpriz ödülü olacak. Ancak Acun Ilıcalı henüz bu ödülü açıklamadı. Başta İlhan Mansız olmak üzere tüm yarışmacılar Acun Ilıcalı’nın bu futbol maçı teklifini kabul ettiler. Özellikle Survivor adasındaki ünlü futbolcular İlhan Mansız ve Serhat Akın’ın Survivor yapım ekibi ile yapılacak olan maçta sergileyecekleri performans şimdiden heyecan yarattı.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.