Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Survivor’da Başlayan Aşk Uzun Sürmedi! Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı’nın Ayrılık Sebepleri Şok Etti

03.05.2021
Survivor’da Başlayan Aşk Uzun Sürmedi! Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı’nın Ayrılık Sebepleri Şok Etti

Fenomen yarışma “Survivor” ile ünlenen Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı çifti ayrılık iddialarıyla gündeme geliyordu. İddialar doğru çıksa da, sebebini kimse tahmin edememişti!

Barış Murat Yağcı Nisa Bölükbaşı

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı’nın markası haline gelen “Survivor”, kendi izlenme rekorunu 2020 yılında kırmıştı. Hiç izlemeyenler bile her şeye aşinaydı, Dominik’ten açtıkları canlı yayınlar inanılmaz izlenme oranlarına ulaşıyordu! Hal böyle olunca, her sene 3-5 ismi ünlü edip oyunculuk ve müzik piyasasına kazandıran yarışma, 2020’de daha çok ismi öne çıkardı. Bu isimlerden en çok göz önünde olanlar da Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı’ydı. Ama yaptıkları işler yüzünden değil, ilişkileri sebebiyle!

“Kardeşim” Derken Olanlar Oldu

Barış Murat Yağcı Nisa Bölükbaşı

Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı birbirleri için aylarca “Abim gibi“, “Kardeşim olur” vb. açıklamalar yaptılar. Ama sosyal medyada gizlice çekilen öpüşme videoları yayılınca olanlar oldu! Barış Murat Yağcı, ailelerin bu ilişkiden haberdar olduğunu ve yeni projelerinin gölgede kalmaması için ilişkiyi gizlediklerini söyledi. Sonra da, “Madem ortaya çıktı, buradan devam edelim” diye düşünmüş olsa gerek! Çünkü pek çok projesini ve YouTube videosunu sevgilisiyle beraber çekti.

Barış Murat Yağcı Nisa Bölükbaşı

Bu videolarda ciddi düşündüklerini, iyi anlaştıklarını ve çok aşık olduklarını da vurguluyorlardı. Öyle ki, Nisa Bölükbaşı sevgilisinin dövmeleri yüzünden kıskançlık krizine girince, Barış Murat Yağcı bir dövme de Nisa için yaptırmıştı.

Soğuk Rüzgarlar Esiyor

Barış Murat Yağcı

Ne var ki, mutlu çiftin arasında 2-3 haftadır soğuk rüzgarlar estiği konuşulmaya başlandı. Bu söylentilerin Barış Murat Yağcı’nın yeni kitabı ve şarkısının reklamı olduğu söylendi ve ciddiye alınmadı. Ancak Barış Murat Yağcı, herkese laf attığı sansasyonel röportajında sevgilisinin adını bile anmadı: “Bu konuda konuşmak istemiyorum. Çok yeni bir gelişme var. 40 yılın başı şarkı ve kitap çıktı, bırak ilişkiyi… Hiçbir şeyin bunun önüne geçmesini ve ‘Tanıtım yapıyor’ denmesini istemiyorum.

Barış Murat Yağcı Cemal Can Canseven

Oysa tanıtımı başka insanlara laf atarak yapmıştı, kitaptan çok Cemal Can Canseven’e ettiği sözler konuşuldu! Son olarak, bu röportajla beraber ayyuka çıkan ayrılık iddialarıyla ilgili yeni bir gelişme yaşandı.

Sebep Cimrilikmiş!

Ayaklı8 Gazete’nin özel haberine göre, uzun süredir birlikte yaşayan çift evlerini ayırdı. Sebep ise Barış Murat Yağcı’nın aşırı cimri olması! Öyle ki, Barış Murat Yağcı, sevgilisinden ödüllerde kazandıkları eşyaları ve ortak hesaptaki parasını geri istemiş.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.