Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Survivor’da Elemeye Kimler Kaldı? – 16 Nisan Pazar

17.04.2017
Survivor’da Elemeye Kimler Kaldı? – 16 Nisan Pazar

Survivor adasında birleşme haftası oldukça çekişmeli geçiyor. Bu hafta eleme adaylarının belirlenebilmesi için tam 4 tane dokunulmazlık oyunu oynandı. Böylece hem takımların kazanma ihtimalleri arttı hem de yarışma biraz daha mücadeleci bir hal aldı.

Ancak dokunulmazlık oyunlarının ardından kaybeden takım içinde oynanan bireysel dokunulmazlık oyunlarını kazanan yarışmacılar dokunulmazlık hakkı kazansalar da elenmek üzere bir kişinin ismini veremediler.

Eleme Potasına Giren Yarışmacılar

Survivor’da ilk dokunulmazlık oyunu birleşme partisinin ertesi günü Pazartesi günü oynandı. Bu dokunulmazlık oyununu ünlüler takımı kazandı ve gönüllüler takımı eleme adayı olarak Berna’nın ismini verdi. İkinci dokunulmazlık oyununun kazanan takımı da ünlüler takımı oldu. Bu kez gönüllüler takımı aralarından elenmesi için Gökhan’ın ismini verdi. Üçüncü dokunulmazlık oyunun kazanan tarafı bu kez şanssızlığını kıran gönüllüler takımı oldu. Bunun sonucunda bir eleme gerçekleştiren ünlüler takımında adadan gitmesi için Sabriye’nin ismi verildi. Son dokunulmazlık oyununun galibi ise yeniden gönüllüler takımı oldu. Ünlüler takımı ada konseyinde elenmesi için bu defa Pınar’ın ismini verdi. Böylece elemeye kalan isimler Berna, Gökhan, Sabriye ve Pınar oldu.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.