Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Survivor’da Elemeye Kimler Kaldı? – 24 Nisan Pazartesi

23.04.2017
Survivor’da Elemeye Kimler Kaldı? – 24 Nisan Pazartesi

Survivor’da dokunulmazlık oyunları tüm heyecanı ile tamamlandı. Bir yarışmacının daha Survivor adasına veda edeceği dokunulmazlık oyunlarının ardından eleme potasına giren isimler belli oldu.

Survivor’da geçen hafta oldukça yorucu geçen dokunulmazlık oyunlarının ardından bu hafta yalnızca iki dokunulmazlık oyunu oynandı. Bunun sonucunda Salı günü eleme gecesinde eleme potasına giren ve halk oylamasına kalan isimler belli oldu.

Cumartesi günü oynanan dokunulmazlık oyununda oldukça büyük bir çekişme hakimdi. Ancak gösterdiği üstün performans ile dokunulmazlık oyununun kazanan takımı gönüllüler takımı oldu. Bunun üzerine ünlüler takımı kendi aralarında bireysel dokunulmazlık oyunu gerçekleştirdiler. Bireysel dokunulmazlık oyununun kazananı Furkan Kızılay oldu. Ardından ada konseyine geçildi ve ada konseyinde ünlüler takımı yarışmacıları elenmesini istedikleri yarışmacıyı belirlediler. Bu isim Sabriye oldu. Bireysel dokunulmazlık hakkı sahibi olan Furkan ise elenmesi için Şahika’nın ismini verdi. Böylece eleme potasına giren ilk iki isim Şahika ve Sabriye oldu.

Ardından Pazar günü ikinci dokunulmazlık oyunu oynandı ve kaybeden takım ada konseyinde bir eleme gerçekleştirerek eleme potasına girecek yarışmacıyı belirledi. Böylece elemeye kalan isimler belli olmuş oldu.

Pazar günü oynanan dokunulmazlık oyununu yine gönüllüler kazandı. Kurallar değiştiği için bu kez ünlüler takımında bireysel dokunulmazlık kazanan kişi elenmesi için birinin ismini söyleyemedi. Ancak ada konseyinde yapılan eleme sonucu en çok ismi yazılan kişi Sema oldu. Böylece eleme adayları Sema, Şahika ve Sabriye oldu.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.