Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Survivor’da Türkiye ile Yunanistan Karşılaşmasını Kim Kazandı? – 18 Mayıs Perşembe

18.05.2017
Survivor’da Türkiye ile Yunanistan Karşılaşmasını Kim Kazandı? – 18 Mayıs Perşembe

Survivor adasında bu sefer oldukça farklı bir mücadele ortaya kondu. Yapılan yepyeni bir sürpriz ile Yunanistan Survivor yarışmasının yarışmacılarından ve Türkiye Survivor yarışmasının yarışmacılarından ünlüler ve gönüllüler takımı birlikte olacak şekilde karma iki takım yapıldı. İşte bu yüzden 18 Mayıs Perşembe akşamı ekranlarda Türkiye ve Yunanistan mücadelesi izlendi. Gerçekten de kıyasıya bir mücadelenin sergilendiği oyunda ilk raundu Furkan alarak Türkiye takımını 1-0 öne geçirdi.

Türkiye – Yunanistan karşılaşmasının ödülünde de yarışmacıları çok hoş bir sürpriz bekliyor. Yarışmanın ödülünü kazanan takımın tüm yarışmacıları alacak. Ödülde muhteşem bir Fedon sürprizi ve sınırsız bir eğlence de var.

Acun Ilıcalı’dan Açıklama

Özellikle bu yarışma ile ilgili olarak Acun Ilıcalı önemli bir açıklama yaptı. Bu iki ülkenin dost olduğunu söyleyen Acun Ilıcalı, bu yarışmanın yapılma amacının ise zaten komşu olan iki ülkeyi biraz daha birbirine yakınlaştırmak olduğunu belirtti. Yani Türkiye – Yunanistan Survivor karşılaşması tamamen büyük bir dostluk çerçevesinde devam etti.

Karşılaşmada İlk Tur

Survivor Türkiye-Yunanistan karşılaşmasında ilk turu Türk Survivor yarışmacıları 10’a 7 kazandı. Böylece bir sonraki tur için büyük bir avantaj elde ettiler. Yarışmanın ikinci turu Cuma gününe kalıyor. Cuma günü oynanacak diğer tur ile Survivor Türkiye – Yunanistan karşılaşmasını kazanan takım belli oluyor.

Karşılaşmanın Büyük Ödülü

Bu büyük mücadelenin ödülü de belli oldu. Eğer yarışmayı kazanan taraf Türk takımı olursa yarışmacılar Mikonos’ta tatil kazanacaklar. Kazanan taraf Yunan takımı olursa yarışmacılar Bodrum’da bir tatil kazanacaklar. Bir de Fedon’un şarkıları ile güzel bir yemek ziyafeti ödülü var. Kazanan takım bu ödüle de sahip olacaktı. Ancak İlhan Mansız’ın önerisi ile bu ödüle her iki takım yarışmacıları birlikte sahip olacaklar. Yani Tüek ve Yunan Survivor yarışmacılar sonuç ne olursa olsun birlikte Fedon şarkıları eşliğinde eğlenceli bir yemek yiyecekler.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.