Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Tatlı Bela 9.Bölüm Özeti ve Fragmanı – 14 Mart Salı

Tatlı Bela 9.Bölüm Özeti ve Fragmanı – 14 Mart Salı

Tatlı Bela 9.bölüm özeti ve fragmanı yayınlandı bile! Anjali, Astha ve annesini eve davet eder. Ancak Astha’ya olan davranışları hala değişmemiştir. Astha’yı ve annesini herkesin içerisinde yerin dibine sokar. Astha bu yaşadıklarına çok sinirlenmiştir. Hıncını Shlok’tan çıkartır ve istifa eder. Astha’nın istifa edeceğini duyan Shlok Astha ile konuşmak ister. Ancak Astha Shlok’un sorularını cevaplamaz. Ve oradan kaçar.

Astha ve annesi Nirancan’ın evine tören için gelmiştir. Ancak Anjali burada da onları rahat bırakmaz. Astha hemen orayı terk etmek ister ancak Shlok engel olur. Shlok, Astha’ya karşı duygularını açıklar. Aynı şeyleri ise Astha’dan duymak istiyordur.

Nirancan’ın evinde ise davetiye krizi yaşanır. Davetiyeler düğün davetiyesi olarak bastırılmıştır. Anjali olanlardan dolayı Astha’yı suçlar. Shlok ile evlenmek istediği için böyle bir şey yaptığını söyler. Bu durum Shlok ve Astha arasında da gerginlik yaşanır. Ancak bir süre sonra tatlıya bağlanır.

Anjali ise Shlok’u başka birisiyle evlendirmek istiyordur. Onunla sohbet ederken içerisiye Shlok, Astha’yı kucağına almış bir şekilde girer. Herkes büyük bir şaşkınlık yaşıyordur.

Tatlı Bela her gün 16.10’da Kanal 7’de!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.