Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Telefonundan Sandviç Yapmış! İrem Derici Bir Dönem Akıl Hastanesine Yatmak Zorunda Kalmış

29.04.2021
Telefonundan Sandviç Yapmış! İrem Derici Bir Dönem Akıl Hastanesine Yatmak Zorunda Kalmış

Ünlü şarkıcı İrem Derici, pandemi yaza kadar bitmezse tekrar akıl hastanesine gideceğini söylemişti. Peki ilk seferinde neden hastaneye düştü?

İrem Derici

İrem Derici, şarkıları kadar dobra açıklamaları ve olağanüstü dürüstlüğüyle tanınan bir isim. Özellikle son iki yıldır onun garip açıklamalarının gündemi meşgul etmediği bir hafta bile geçmemiştir herhalde! Ama son dönemdeki en dikkat çekici sözleri akıl hastanesi çıkışıydı! Katıldığı bir radyo programında “Yaza kadar Covid-19 bitmezse, 2018 yılında birkaç hafta geçirdiğim tımarhaneme dönerim, yerimi ayırsınlar” demesi hala akıllarda! Peki ünlü şarkıcı neden akıl hastanesine yatmak zorunda kaldı?

Sahneye Dönemezse Yine Gidecek

İrem Derici

Ünlü şarkıcı, pandemide en çok özlediği şeyin sahneye çıkmak olduğunu söyledi, bütün müzisyenler gibi. “Gerekirse evde yıllarca kalabilirim” diyor ama sahneye çıkabilmek şartıyla. Aksi takdirde, tekrar tımarhanelik olacağını söylüyor. Ama ilk akıl hastanesi macerası da sahneye çok fazla çıkmaktan oldu! İrem Derici, akıl hastanesine yattığı zamanlarda kariyerinin ve aşk hayatının çok iyi olduğunu ama yoğunluğu kaldıramadığını söyledi. Bir konsere giderken ipin ucunu öyle bir kaçırmış ki, gözünü akıl hastanesinde açmış!

Karttan Sandviç Yaptı

İrem Derici

Dalaman’dan Konya’ya konsere gidecekleri bir gün gerçekleşmiş. Ekipçe havaalanında beklerken İrem Derici’nin tuhaf hareketleri baş göstermiş! Ünlü şarkıcı, “Çöp tenekelerine kilitlenmişim. O ara telefonum çalmış, bakıp gülümseyerek masaya koymuşum. Sonra da küpemin iğnesini çıkarıp onunla sim kartı çıkarmışım” diyor. “Ne oluyor?” demeye kalmadan da arkadaşının elinden sandviçini kapıp sim kartı içine koymuş ve afiyetle yemiş. En sonunda da, “Arayın da göreyim” diye bağırmış!

Bu Kez Yalnız Değil

İrem Derici

Sim kartı yedikten sonra da bilincini kaybetmiş! Gözünü açtığında kendini eli kolu bağlı olarak doktorların karşısında bulmuş. Birkaç hafta tedavi gördükten sonra ancak kendine gelmiş. Umarız, aşılar bir an önce gelir. Yoksa İrem Derici pandemi yüzünden tekrar delirdiğinde yalnız olmayacak!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.