Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Tolga Sarıtaş’ın Özel Kuvvetler Projesi: Söz

07.03.2017
Tolga Sarıtaş’ın Özel Kuvvetler Projesi: Söz

Tims Production ve Bi Yapım’ın geçtiğimiz aylarda birleşmeye karar vermesiyle kurulan TİMS & B Yapım’ın Star TV için yeni bir proje hazırladığından bahsetmiştik. İsimsizler, Savaşçı gibi özel kuvvetler temalı olarak üretilen bu projenin başrolünde ise Güneşin Kızları dizisi ve Kötü Çocuk filmiyle adından söz ettiren Tolga Sarıtaş yer alacak.

Eğer son dakika değişikliğiyle dizinin ismi değiştirmezse bu proje “Söz” adıyla ekranlarda yer alacak. Aksiyon-drama dizisi olarak çekilecek olan Söz’^ün senaryosu ise Poyraz Karayel dizisiyle tanıtığımız Ethem Özışık tarafından yazılacak. Üstelik bu kadarla da sınırlı değil! Söz’ün kadrosunda Tolga Sarıtaş ile birlikte Aybüke Pusat ve Survivor’dan tanıdığımız Avatar Atakan da yer alacak.

Nişanlısının ölümü üzerine intikam planları yapmaya başlayan bir bordo berelinin hikayesini anlatacak olan Söz’ün yönetmenliğini ise Yağız Alp Akaydın üstlenecek. Yağız Alp Akaydın daha önce ise Muhteşem Yüzyıl dizisi ve Kötü Çocuk filminin yönetmenliğini üstlenmişti.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.