Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Türk Malı 2. Bölüm Fragmanı – 4 Haziran Pazar

Türk Malı 2. Bölüm Fragmanı – 4 Haziran Pazar

Bundan tam 7 yıl önce “aile komedisi” sloganıyla hayatımıza giren ve hala akıllarımızdan çıkmayan Türk Malı, yepyeni bir kadro ve senaryoyla yeniden karşımızda. Erman dışında tüm kadrosu ve senaryosu değişen dizide değişmeyen tek şey Erman’ın beceriksiz girişimleri ve başına gelen komik olaylar. İlk bölümünü izlediğimiz Türk Malı’nın, 4 Haziran Pazar akşamı ekranlara gelecek olan 2. Bölümünün fragmanı yayınlandı. 2. bölüm fragmanını sitemizden izleyebilirsiniz.

Türk Malı 1. Bölümde Neler Oldu?

Erman Kuzu, postacılıktan malulen emekli olduktan sonra, özel halk otobüsü şoförü olarak çalışmaya başlamıştır. Abiye, Erman’ı boşamış, çocukları da kendisine sırt çevirmiştir. Bütün parasını Abiye’ye nafaka olarak vermektedir ve küçük bir motel odasında tek başına yaşamaya başlar. Bu çaresizlik içinde, yıllardır görmediği, süper marketler zinciri olan amca oğlu Eymen’den yadım istemeye, evine gider. Fakat terslik bu ya, Eymen’in de başı beladadır ve 2 çocuğunu, dadıları Bakiye’yi, evini ve her şeyini Erman’a bırakarak kaçmak zorunda kalır.
Çocukların dadısı Bakiye; cahil, görgüsüz fakat kendini tam tersi sanan bir kadındır ve bekardır. Erman’dan hiç hoşlanmaz ama Erman ilk görüşte Bakiye’yeden hoşlanmıştır. Bitişik komşuları Bahattin ile Şaduman da, kırk yıllık evli, sosyetede tanınan bir çifttir. Bahattin’in başı çapkınlıkları yüzünden sık sık karısıyla derde girmektedir. Diğer komşuları Deren ve Onur ise yeni evlilerdir ve Kuzu’lara komşu olmaktan hiç de memnun değillerdir.

Türk Malı 2. Bölüm, 4 Haziran Pazar akşamı saat 20:00’da Star’da!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.