Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Türk Malı Dizisinden 2. Tanıtım Yayınlandı!

Türk Malı Dizisinden 2. Tanıtım Yayınlandı!

Bir dönem ekranlarda yayınlanan ve büyük bir beğeni ile takip edilen Türk Malı dizi yepyeni kadrosu ve eğlenceli konusu ile yeniden ekranlara dönüyor. Bu kez Türk Malı dizisi Star Tv ekranlarında yayınlanacak. Türk Malı dizisinin yenilenen kadrosuyla bu sezon ekranlarda fırtınalar estirmesi planlanıyor.

Türk Malı dizisinin oyuncu kadrosu belli oldu. Dizinin başrolünde Erman Kuzu karakteri ile yine Şafak Sezer var. Ancak Şafak Sezer’in haricinde yeni kadroda Mehmet Ali Erbil, Hasibe Eren ve Nergis Kumbasar da rol alıyor. Star Tv izleyenlerini Türk Malı dizisi ile büyük bir kahkaha tufanı bekliyor.

Dizinin yapımcılığını Süreç Film üstlenecek. Türk Malı dizisinin senaryosu ise Tayfun Güneyer’e ait olacak. Dizinin yeni versiyonunda yeniden Erman Kuzu’nun birbirinden komik maceraları ekranlara gelecek. Türk Malı ekibi 8 Mayıs’tan itibaren çekimlere başlıyor.

Dizinin güçlü oyuncu kadrosunda 4 ünlü ve başarılı ismin yanı sıra Anıl İlter, Haki Biçici, Burcu Binici, Selen Görgüzel, Gülhan Tekin, Serkan Şengül, Buse Narcı ve İlke Korkmaz da yer alıyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.