Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Üç Oyuncu Birden Koronavirüse Yakalanmıştı! Sadakatsiz’in Derya’sı Özge Özder’den Sevindiren Paylaşım Geldi

22.04.2021
Üç Oyuncu Birden Koronavirüse Yakalanmıştı! Sadakatsiz’in Derya’sı Özge Özder’den Sevindiren Paylaşım Geldi

Setteki Covid-19 vakaları yüzünden çekimlerine ara verilen “Sadakatsiz” dizisinden haber var. Dizinin Derya’sı Özge Özder, kamera arkasından bir fotoğraf paylaşarak son durumu gösterdi.

Sadakatsiz

Bu sezonun en sevilen dizilerinden “Sadakatsiz”, hem sosyal medyanın hem de ratinglerin şampiyonu. Ama mutasyonlarla daha hızlı yayılmaya başlayan koronavirüsten payını “Sadakatsiz” dizisi de aldı. Ne de olsa, alınan tüm önlemlere rağmen kalabalık bir ortama yol açan dizi setlerinde vakaların artması kaçınılmazdı. Neyse ki, setlerden ağır bir vaka ya da ölüm haberi çıkmadı. Ta ki “Sadakatsiz”in Haluk Güçlü’sü hasta olana kadar!

Kendi İsteğiyle Entübe Edildi

Usta oyuncu Burak Sergen, 11 gün önce evinde fenalaştı. Hastaneye kaldırıldığında. Covid-19 nedeniyle ortaya çıkan akciğer enfeksiyonu ve solunum problemi yaşadığı ortaya çıktı. Bir süre önce yoğun bakımda tedavi altına alınan ünlü oyuncu, dün de kendi isteğiyle entübe edildi. Olayı Burak Sergen’in soyadını kullanmaması için dava açtığı eski eşi Işıl Sergen duyurdu ve iyileşeceğine olan inancını kaybetmediğini söyledi.

Işıl Sergen story

Ne yazık ki, dizinin ana karakterlerinden Derin’i oynayan Melis Sezen ve Ali karakterini canlandıran Alp Akar da Covid-19’a yakalandı. İşe iyi yanından bakarsak, sadece evde dinleniyorlar ve sette başka Covid-19 vakası çıkmadı! Ama dizinin üç ana karakteri birden karantinada ve tedavi altında olunca çekimler de yapılamadı.

Özge Özder Duyurdu

Müjde, “Sadakatsiz” hayranları diziden daha fazla uzak kalmayacak! Med Yapım sözünde durdu ve çekimler bugün başladı, en azından bir kısmı. Dizinin Derya’sı Özge Özder, set karavanından paylaştığı videoyla çekimlere geldiğini duyurdu. Umarız, Burak Sergen de en kısa sürede iyileşir ve işinin başına döner. Tüm seyirciler onu çok özledi!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.