Connect with us

Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Umuda Kelepçe Vurulmaz 12.Bölüm Özeti ve Fragmanı – 19 Ocak Perşembe

Eşref, Leon'u öldürüyor mu? #VatanımSensin 12.Bölüm fragmanıyla yayında!

Dizi Fragmanları

Umuda Kelepçe Vurulmaz 12.Bölüm Özeti ve Fragmanı – 19 Ocak Perşembe

Umuda Kelepçe Vurulmaz Son Bölümde Neler Oldu?

Umuda Kelepçe Vurulmaz 11.Bölümüyle yayınlanacak. Peki son bölümde neler olacak? Onur çarpıp öldürdüğü çocuğun kim olduğunu öğrenmiştir. Büyük bir korkuya kapılır. Fırat, kendisinin kim olduğunu öğrenmemelidir. Fırat’a olan korkusu geri dönüşü olmayan kararlar almasına neden olur. Fırat ve Ceren ise her şeyden habersizdir. Birbirlerinden güç alarak dimdik durmaya çalışırken Onur’un en ağır hamlesiyle karşılaşırlar. Fırat ise Ceren için hayatını ortaya koymaya hazırdır. İnce ve Emir ise okulla ilgili bir yolculuğa çıkar. Bu yolculuk aksilikleri de karşılarına çıkarsa da yakınlaşmalarını da sağlayacaktır.

Umuda Kelepçe Vurulmaz 12.Bölüm Özeti

Umuda Kelepçe Vurulmaz 12.Bölüm Özeti ve Fragmanı yayında! Onur, denize düşmüştür. Onca aramalara rağmen ise bulunamamıştır. Sahile vuran Onur yaşlarında bir erkek cesedi ise herkesin umutlarını yok eder. Fırat ve Ceren olanlardan dolayı kendisini suçluyordur. İnci ise kahrolmuştur. Onur’a sahip çıkamadığı için kendisini suçluyordur. Perihan ise Onur’un ölümünü kabullenememiş, acısını başkalarından çıkartmaya çalışıyordur. Oğluna kavuşmadan önce beraberinde birçok canı da götürecektir.

Umuda Kelepçe Vurulmaz 12.Bölüm Galerisi

Umuda Kelepçe Vurulmaz yeni bölümleriyle perşembe akşamları Fox TV’de!

"güzeldim de galiba bunu nasıl söylesem: eline sağlık Tanrım Leyla çok güzel olmuş Tanrım eline sağlık dünya da çok güzel olmuş keşke biraz ölmesem."

Yorum İçin Tıklayın!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dizi Fragmanları

To Top