Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Ünlü Olduktan Sonra Evrim Geçirmiş! Elçin Sangu İddialı Açıklamalara Devam Ediyor: “Dünya korkunç bir yerdi…”

03.05.2021
Ünlü Olduktan Sonra Evrim Geçirmiş! Elçin Sangu İddialı Açıklamalara Devam Ediyor: “Dünya korkunç bir yerdi…”

Ünlü oyuncu Elçin Sangu, “Kiralık Aşk”la bir yıldıza dönüştüğünden beri iddialı açıklamalarıyla gündemden düşmüyor. Yaşadığı süreci bu kez “Dünya benim için korkunç bir yerdi” sözleriyle anlattı.

Elçin Sangu

Elçin Sangu, opera bölümünü bitirip İstanbul’a geldiğinde hem yetenekleri hem de güzelliğiyle sektörün aranan ismi oluverdi. Ancak o basamakları yavaş yavaş çıkmayı tercih etti. Fenomen dizi “Öyle Bir Geçer Zaman ki” ile başladığı kariyerinde yan rollerde pişerek başrollere terfi etmeyi seçti. Sonunda, 2015’in en popüler dizilerinden “Kiralık Aşk”la şeytanın bacağını kırdı. Partneri Barış Arduç’la birlikte büyük bir patlama yapan Elçin Sangu, o günden beri ülkenin önemli oyuncuları arasına girdi.

Elçin Sangu

Öte yandan, Elçin Sangu yıldız ışığı kadar sözünü sakınmamasıyla da meşhur! Muhalif bir duruşu olan oyuncu, çoğu meslektaşının “Proje kaybederim” korkusuyla söyleyemediklerini açıkça ifade ediyor. Bu duruş belki de onu daha çok para kazanmaktan ediyor ama o kendisi olmaktan vazgeçmiyor! Ne var ki, her zaman kendinden böyle emin ve mutlu bir hayatı olmamış.

“Dünya benim için korkunç bir yerdi”

Ünlü oyuncu, “Kiralık Aşk”la birlikte mesleğinde istediği noktaya geldi. Zaman zaman şöhretin bedelini ödese de hayatının en mutlu dönemini yaşadığını her fırsatta söylüyor. Hayatının tüm akışının değiştiğini söyleyen Elçin Sangu, karakterinin de baştan başa değiştiğini söylüyor. Özgürleşmesini ve kendini ifade etmekten korkmamasını da buna bağlıyor: “Çekingen ve nazik bir insandım. Oysa insan büyüdükçe bir evrime uğruyormuş. Özgürleştim. Artık bir şeyleri konuşmaktan, ifade etmekten korkmuyorum.

Elçin Sangu

Hatta işi daha da ileri götürüp “Benim için dünya korkunç bir yerdi” diyor! Belli başlı korkuların dışında, neredeyse her şeyden korkma derecesine varan bir durummuş yaşadığı. Bütün olumlu değişimleri de yine işine bağlıyor: “İnsan ne kadar kendi ayaklarının üzerinde durur ve işler başarırsa o kadar korkusuzlaşıyor!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.