Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Ustalardan Değil Ondan Öğrenmiş! Çağatay Ulusoy İçerde’deki Kankası Aras Bulut İynemli’yi Yeteneğiyle Şok Etmiş

26.04.2021
Ustalardan Değil Ondan Öğrenmiş! Çağatay Ulusoy İçerde’deki Kankası Aras Bulut İynemli’yi Yeteneğiyle Şok Etmiş

Yıldız oyuncular Aras Bulut İynemli ve Çağatay Ulusoy, kariyerlerindeki olağanüstü çıkışın büyük kısmını “İçerde” dizisine borçlu. “İçerde”de usta isimlerle oynayan ikili, asıl dersleri birbirinden almış!

Aras Bulut İynemli Çağatay Ulusoy

Son dönemin iki starı Aras Bulut İynemli ve Çağatay Ulusoy’un kariyeri bir noktada çok benziyor. İkisi de 1990 doğumlu, ikisi de çok gençken bu işe başladı ve ikisi de alaylı! Aras Bulut İynemli, aile mesleğini sürdürürken, Çağatay Ulusoy Best Model yarışması sayesinde sektöre girdi. Ancak ikisi de yetenekleriyle daha ilk dizilerinde aradan sıyrıldı.

Çağatay Ulusoy Aras Bulut İynemli

Hep akıllıca seçimler yapan ve kendilerini sektörde iyi konumlandıran oyuncular, artık birer yıldız. Bu yıldızların yolu da elbet bir noktada kesişti, 2016-2017 sezonunda yayınlanan “İçerde” dizisinde!

Asıl Dersi Birbirlerinden Almışlar

Uğur Yücel Çetin Tekindor

“İçerde”, çarpıcı senaryosu ve başarılı oyunculukları sayesinde iz bırakan bir dizi oldu. Planlandığı gibi tek sezon sürmesi de akıllarda hep güzel kalmasını sağladı. Bu dizide Çetin Tekindor, Mustafa Uğurlu, Uğur Yücel gibi usta isimlerle oynasa da, asıl parlayan başrollerdeki Aras Bulut İynemli ve Çağatay Ulusoy oldu. Ustalarla oynamanın kıymetini her fırsatta vurgulayan ikili, asıl dersleri birbirinden almış meğer!

“Ne yapıyor bu çocuk?”

Aras Bulut İynemli

Aras Bulut İynemli ve Çağatay Ulusoy, dizideki rolleri gereği silah ve yakın dövüş eğitimi almış. Bu dersler sırasında iyice yakınlaşmış ve birbirleri hakkında pek çok şey öğrenmişler. Aras Bulut İynemli’yi en çok şaşırtan ise Çağatay Ulusoy’un silah kullanmadaki ustalığı olmuş: “Bir gün atış dersine gittik. Ben ilk defa elime silah aldım. Hocalarımız da çok iyiydi. Bir baktım Çağatay bir anda çat çat çat 12’den vurmaya başladı. ‘Allah Allah, ne yapıyor bu çocuk?’ dedim!

Çağatay Ulusoy

Meğer Çağatay Ulusoy 14 yaşından beri poligonda atış talimi yapıyormuş. Bu yüzden eli bu işe çok yatkınmış ve rol arkadaşına da hocalardan çok o öğretmiş. Böylece, dizide de iyi bir enerji yakalayan ikili, birbirlerinden beslenmeye devam ederek dostluklarını büyüttü. Hala da çok iyi arkadaşlar!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.