Connect with us

Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Vatanım Sensin 12.Bölüm Özeti ve Fragmanı – 19 Ocak Perşembe

Dizi Fragmanları

Vatanım Sensin 12.Bölüm Özeti ve Fragmanı – 19 Ocak Perşembe

Vatanım Sensin Son Bölümde Neler Oldu?

Vatanım Sensin 11.Bölümüyle yayınlanacak. Peki yeni bölümde neler olacak? Hilal idam edilecektir. Cevdet ve ailesi ise Hilal’i kurtulmanın yollarını arıyordur. Vatan haini olarak aranan Halide Edip ise İzmir’e gelir. Halide Edip, Azize bir umuttur. Hilal’i kurtulabilmek için Halide Edip önderliğinde etten bir duvar örülecektir. Vakit gittikçe daralır. Ortaya çıkan engeller hem Azize’yi hem de Cevdet’i isyan ettirir.

Tevfik ise silahlarla ilgili planlarını hızlandırmıştır. Cevdet ise Tevfik’e çok yaklaşmıştır.  Cevdet’in kızını kurtarmak için son bir planı vardır.

Vatanım Sensin 12.Bölüm Özeti

Vatanım Sensin 12.Bölüm Özeti ve Fragmanı yayında! Cevdet’in planıyla Leon pusuya düşürülmüş, Hilal kurtulmuştur. Ancak Vasili, Leon’u tehlikeye atacak kadar gözünü karartmıştır. Cevdet’in şüpheleri gittikçe artarken Vasili kararını verir. Cevdet, Eşref’i vurmazsa öldürülecektir.

Cevdet’in silahları bulmaktan başka çaresi yoktur. Tevfik ise silahları kaçırmaya çalışırken Eftelya’nın yapacaklarından habersizdir. Tevfik’in yaptığı her şeyi öğrenen Eftelya, tüm gerçekleri anlatmak için Azize’nin yanına gider.

Vatanım Sensin yeni bölümleriyle perşembe akşamları Kanal D’de!

Vatanım Sensin 12.Bölüm Galerisi

"güzeldim de galiba bunu nasıl söylesem: eline sağlık Tanrım Leyla çok güzel olmuş Tanrım eline sağlık dünya da çok güzel olmuş keşke biraz ölmesem."

Yorum İçin Tıklayın!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dizi Fragmanları

To Top