Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Vatanım Sensin 22.Bölüm Fragmanı – 6 Nisan Perşembe

Vatanım Sensin 22.Bölüm Fragmanı – 6 Nisan Perşembe

Vatanım Sensin dizisi Kanal D ekranlarında nefes kesmeye devam ediyor. Dizinin yayınlanan 22. bölüm fragmanı da izleyenleri çok heyecanlı bir bölümün beklediğinin sinyallerini veriyor. Biz seyirciler için de Azize için de soru işaretleri ortadan kalkıyor mu?

Yeni bölümün fragmanında Azize, Cevdet’e en ufak bir umut vermesi için yalvarıyor ve yalnızca bekle demesi halinde bekleyeceğini söylüyor. Azize bir yandan öğrendiği bilgilerin doğru olup olmadığını anlamaya çalışırken bir yandan da bir çıkmazın içine düşüyor. Acaba Vatanım Sensin yeni bölümünde Cevdet, Azize’ye her şeyi anlatacak mı?

Vatanım Sensin dizisi tekrarsız yeni bölümü ile Perşembe akşamı Kanal D’de olacak!

Vatanım Sensin 21. Bölümde Neler Oldu?

Cevdet annesinden Azize’nin hamile olduğunu öğrenmişti. Annesi ile tartışmak zorunda kalan Cevdet her şeye rağmen vatani görevinden vazgeçmedi. Eşref Paşa’nın hayatını kaybetmesinden sonra artık Kuvva’nın başında kimin olacağı da merak edilmeye başlandı. Cevdet de bir yandan Eşref Paşa’nın vasiyetini açıkladığı pusulanın kimde olduğunu öğrenmek istedi. Çünkü o pusulada yazılanların birinin eline geçmesi demek ailesinin katledilmesi anlamına gelecekti.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.