Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Vatanım Sensin 26. Bölüm Fragmanı – 4 Mayıs Perşembe

Vatanım Sensin 26. Bölüm Fragmanı – 4 Mayıs Perşembe

Vatanım Sensin dizisi büyük bir heyecan yaratan bölümü ile ekranlara gelmişti. Bu bölümden sonra da herkes kafasında pek çok soru işareti ile kaldı. Ancak soruların büyük bir bölümü yeni bölümde cevaplanacak gibi görünüyor. Vatanım Sensin dizisinin yeni bölümünde Leon’a ne olacak? Leon’un idam edilme ihtimali var mı? Öte yandan son bölümde Rıza Bey’in dönüşü de büyük merak uyandırmıştı. Rıza Bey ne yapmaya çalışıyor? Tevfik için son yaklaşıyor mu? Tüm bu soruları Vatanım Sensin dizisinin yeni bölümünde cevap bulacak. Aynı zamanda Cevdet kendisini sırtından vuranın Cevdet olduğunu öğreniyor.

Fakat yeni bölüm fragmanı henüz yayınlandı.

Vatanım Sensin dizisi 26. bölümü ile 4 Mayıs Perşembe akşamı Kanal D ekranlarında olacak!

Vatanım Sensin 25. Bölümde Neler Oldu?

Silahlar Afyon’a gönderildikten sonra Hamilton yeni bir plan için harekete geçmişti. Amacı da iç isyan çıkartmaktı. Bu yüzden kendisine yakın olabileceklerle iş birliği yapmıştı ve bombalı saldırılar düzenlemişti. Çünkü Mustafa Kemal’in güçlenmesini istemiyordu. Kendisine en çok yardımcı da Miralay Tevfik’ti.

Ancak Mustafa Kemal, İzmir’e Kara Fatma’yı göndermişti. Artık Kara Fatma, Yakup ve Cevdet ile beraber hareket edecekti. Leon’un da ordusuna ihaneti ortaya çıkmıştı. Fakat Vasili’ye göre Leon’un cezalandırması gerekiyordu. O nedenle Leon’un kaçması gerekecekti. Bunun için her şeyi yapan Hilal, Ali Kemal’den de yardım istemişti. Ancak Yıldız yüzünden Leon yakalanmıştı.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.