Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Vatanım Sensin 29. Bölüm Fragmanı – 25 Mayıs Perşembe

Vatanım Sensin 29. Bölüm Fragmanı – 25 Mayıs Perşembe

Vatanım Sensin dizisi muhteşem bir 28. bölüm ile ekranlara geldi. Dizinin yeni bölümünde halkın bütün ihaneti ortaya çıkan ve vatan haini olduğu ispat edilen Tevfik’i öldürüp öldürmeyeceği büyük bir merak konusu.

Vatanım Sensin dizisi heyecanın doruklara çıktığı 29. bölümü ile 25 Mayıs Perşembe akşamı saat 20.00’de Kanal D’de olacak!

Vatanım Sensin 28. Bölümde Neler Oldu?

Vatanım Sensin dizisinin son bölümünde Tevfik hainliklerine devam ederken Azize Cevdet ile ilgili tüm gerçekleri öğrenmişti. Leon ise hayatta kalmak için babasıyla anlaşma yapmıştı. Amacı Türklerin içine sızıp planlarını öğrenmekti. Ancak ilk hamlesinde herkes Leon’dan şüphelenmeye başlamıştı.

İngiliz ajanı olarak görev yapan Hamilton’dan gelen direktifler doğrultusunda gerçekleştirilen Yunan katliamına dair çok önemli bir gerçek meydana çıkmıştı. Nihayet Azize her şeyi öğrenmişti. Tevfik ise hainliğine devam ederek katliam suçlusu olarak Kuvvacıları işaret etmişti. Oysa kendisi ona gerçekleri anlatmak isteyen masum birini hemen öldürmüştü. Yine de bu olayın bir görgü tanığı vardı. O da küçük bir çocuktu. Diğer taraftan Azize de artık aktif olarak mücadeleye katılmaya başlamıştı.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.