Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Vatanım Sensin 30. Bölüm Fragmanı – 1 Haziran Perşembe

Vatanım Sensin 30. Bölüm Fragmanı – 1 Haziran Perşembe

Dizinin son bölümünde Vasili Cevdet ile ilgili tüm gerçekleri öğrenmişti ve Cevdet’e silah çekmişti. Yeni bölümde Vasili o silah ile Cevdet’i vuracak mı? Vasili bu ihanetin bedelini Cevdet’in ailesine de ödeteceğini söylemişti. Vasili, Cevdet’in ailesine ne yapacak?

Vatanım Sensin dizisi yepyeni bölümü ile 1 Haziran Perşembe akşamı Kanal D ekranlarında olacak.

Vatanım Sensin 29. Bölümde Neler Oldu?

Dizinin son bölümünde Tevfik’in maskesi düşmüştü ve vatan haini olduğu meydana çıkmıştı. Artık Tevfik iyice köşeye sıkışmıştı. Üstelik Tevfik, yörüklere yapılmış olan katliamı da kuvvacıların üstüne yıkmak istemişti. Fakat gerçekler ortaya çıkınca da linç edilme tehlikesi ile karşı karşıya kalmıştı. Tevfik’in tek kurtuluş yolu Azize’yi kullanmaktı ve Tevfik Azize’yi de kullanarak kaçmayı başarmıştı. Ancak Azize’nin de hayatı tehlike altına girmişti ve onu ancak Cevdet kurtarabilirdi.

Tevfik, üstündeki tehlikeden kurtulmak için yurt dışına kaçması gerektiğini biliyordu. Ama kaçmadan önce de Cevdet’in gerçek görevini Vasili’ye anlatmıştı. Vasili için bu gerçeği öğrenmek büyük bir şok olmuştu ve nihayetinde Cevdet ile Vasili yüzleşmişlerdi.

Leon ise babası Vasili ile konuştuktan sonra Hilal ile ailesinin İzmir’den gideceklerini öğrenmişti. Bu onu çok fazla üzmüştü. Ancak en büyük darbeyi de Leon, Ali Kemal’den almıştı. İkisi çok büyük bir kavga yaşamışlardı ve bu kavgada Hilal arada kalmıştı. Hilal, karar alarak tarafını da artık belli edecekti.

Vatanım Sensin 30. Bölüm 2. Fragman

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.