Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Vatanım Sensin Cevdet ve Ailesine Ne Olacak?

Vatanım Sensin Cevdet ve Ailesine Ne Olacak?

Vatanım Sensin dizisinin son yayınlanan 29. bölümünde her şey ortaya çıktı ve bundan sonra çok daha ilginç şeyler olacak gibi görünüyor. Tevfik artık iyice köşeye sıkışınca Vasili’ye Cevdet ile ilgili tüm gerçekleri anlattı. Yani Cevdet’in aslında Türk ordusu için çalıştığı ortaya çıktı. Vasili bunu öğrendiğinde büyük bir şok yaşadı ancak Cevdet’e bunun bedelini çok ağır ödetecekti.

Vasili öncelikle Cevdet’in tüm ailesini hapse attı. Cevdet, Tevfik ile görüşmek için izin isteyip nezarethaneye gittiğinde büyük bir şok ile karşılaştı. Çünkü karşısında Tevfik değil de ailesi duruyordu. Oysa Cevdet onları İzmir’den gönderdiğini düşünüyordu. Vasili, Cevdet’in ihanetinden emin olmak için ona bir tuzak kurmuştu ve koordinatlar sayesinde tüm gerçeği öğrenmişti.

Vasili Cevdet’in ailesini infaz edecekti. Cevdet hala daha Vasili’ye oyun oynamaya çalışırken Vasili, Cevdet’e oyunun bittiğini ve her şeyi bildiğini söyledi. Cevdet bundan sonra bu şekilde devam edemezdi. Çünkü Vasili, hepsini öldüreceğini söylüyordu. En sonunda Vasili, Cevdet’e silahını çekti. Bölüm bu şekilde sonlandı. Peki, bundan sonra neler olacak? Cevdet ve ailesi ne yapıp da kurtulacaklar?

Dizi.tv Yorumu:

Cevdet bu durumdan bir şekilde kurtulmak zorunda. Bizce Cevdet, Vasili kendisini öldürmeden önce hem ailesini hem de kendi canını kurtarmak için ona çok önemli bir teklifte bulunacak. Cevdet, Ali Kemal’in aslında Vasili ile Veronika’nın yıllar önce öldüğünü sandıkları oğlu olduğunu biliyor ve bunu bilen tek kişi. Cevdet de Vasili’nin onları salması karşılığında oğlunun yaşadığını ve kim olduğunu söyleyecek. Yani, Cevdet yolun sonuna geldiği bu durumdan kurtarabilecek tek bilgi bu gibi görünüyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.