Connect with us

Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Vatanım Sensin Leon İdam Edilecek mi?

Haber

Vatanım Sensin Leon İdam Edilecek mi?

Vatanım Sensin’de heyecan bitmiyor. Silahlar Afyon’a gönderilmek üzere trene bindirildiğinde kutuları kontrol ederken silahları gördüğünü söylemeyen Leon büyük bir çıkmazın içinde. Ne yapacağını bilmez bir halde saklanmaya çalışan Leon’un yardımına tabi ki Hilal yetişiyor. Bir önceki bölümde başına silah dayamış halde Leon’u bulan ve onu bu karardan vazgeçiren Hilal, bu sefer de Leon’un şehirden kaçabilmesi için ona yardımcı olmaya çalışıyor.

Bunu tek başına yapamayacağını bilen Hilal, Leon’u da yanına alarak abi Ali Kemal’in yanına gider. Ali Kemal başta Leon’a yardım etmeyi kabul etmese de, silahların teslim edilmesi noktasında onlara yardımcı olduğu için fikrini değiştirir. Hemen bir gemi ayarlayarak Leon’un bu gemiye ulaşmasını sağlamak için çalışmaya başlar.

Bu sırada evde ablası Yıldız ile karşı karşıya gelen Hilal, bütün gerçeği ablasına söylemek zorunda kalır. Leon’la aralarında önceden beri bir şeyler olduğunu, Leon’un yazdığı aşk mektubunun aslında kendisine yazıldığını anlatır. Yıldız bu durumu kaldıramaz ve Hilal’in Leon’u gemiye uğurlayacağı gün onu takip ederek Leon’un yerini Yunan ordusuna bildirir. Hilal ile Leon vedalaştıktan sonra daha Leon sandala hareket edemeden Yunan ordusu yakalar. Peki bir sonraki bölümde Leon’un durumu ne olacak? Babası Komutan Vasili, Leon’a oğlu olduğu için tolerans gösterebilecek mi? Yoksa vatan haini ilan edilerek idamına göz mü yumacak? Peki ya HiLeon aşkına ne olacak?

"güzeldim de galiba bunu nasıl söylesem: eline sağlık Tanrım Leyla çok güzel olmuş Tanrım eline sağlık dünya da çok güzel olmuş keşke biraz ölmesem."

Yorum İçin Tıklayın!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haber

To Top