Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Vatanım Sensin Stavro’ya Ne Oldu? Öldü mü?

Vatanım Sensin Stavro’ya Ne Oldu? Öldü mü?

Sevilen dizi Vatanım Sensin’in ilginç karakterlerinden biri de Stavro hiç kuşkusuz. İlk andan beri Cevdet’e şüpheyle yaklaşan Stavro diğerlerinin aksine O’nun gerçek bir Yunan askeri olamayacağına inanmadı. Gözü sürekli Cevdet’in üstünde ve hep bir açığını arıyordu. Son bölümde nihayet aradığını buldu ama bulduğu şey aynı zamanda kendi sonu oldu.

Çok acımasız bir insan olduğunu sayısız kere gözler önüne seren Stavro, Cevdet’i takip ederek nereye gittiğini ve kimlerle görüştüğünü öğrenmeye karar verdi. Cevdet, takip edildiğinden habersiz Yakup’la her zaman buluştukları yere gitti. Yakup her zaman yaptığı gibi, görüşmeleri bittiğinde güvenlik gereği bir bomba düzeneğini kurarak mekanı terk etti. Cevdet’in arkasından Yakup’un da içerden çıktığını gören Stavro, orada neler olup bittiğini anlamak için içeriye girdi. Yakup henüz çok uzaklaşmamışken arkasından gelen patlama sesiyle geri döndü ama içeride kimse yoktu. Bu sırada karargaha ulaşan Cevdet, Stavro’nun epeydir ortalarda görünmediğini fark etti fakat Yörük aşiretinin başına gelenleri öğrendiğinde, bunun üzerinde düşünecek zamanı olmadı. Azize’nin de hasta yörüklere yardım için gittiği oba yerle bir edilmiş, genç – yaşlı, kadın – çocuk herkes öldürülmüştü. Vakit kaybetmeden olay yerine giden Cevdet, gördüğü manzara karşısında adeta yıkıldı. Ve orada, yere diz çökerek, göz yaşları içinde haykırarak bunun intikamını alacağına yemin etti. O sırada bir ağacın arkasına saklanmış halde olan bitene tanıklık eden Azize, Cevdet’in bu sözlerini duydu ve nihayet aradığı işareti bulmuş oldu; Cevdet bir hain değildi!!

Tam bu sırada, Stavro çıkageldi ve yere çökmüş vaziyetteki Cevdet’in ensesine silahı dayadı. Aralarında geçen kısa bir konuşmanın ardından 1 el silah sesi duyuldu ve Stavro yere yığıldı. Arkasında, elinde koca bir tüfekle Azize duruyordu. Azize’nin hayatta olduğundan şüphe eden hatta kendisinin de neredeyse öleceğini düşünen Cevdet ile yıllardır kocasının bir dönek olduğunu düşünen Azize için kavuşma vakti gelmişti.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.