Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Vatanım Sensin Tevfik’e Ne Oldu?

Vatanım Sensin Tevfik’e Ne Oldu?

Tevfik’in yaptığı şeyler artık kendini göstermeye başlamıştı. Ancak Tevfik bunların farkında olmadan yapacaklarına devam ediyordu. Cevdet’in Azize’de gördüğü kolyeyi görmesiyle birlilte Tevfik için sona yaklaşılmaya başlandı.

Vatanım Sensin 28. Bölümünde Tevfik katlettikleri tahtalı köyün suçlularını Kuvvacılar olarak kabul ettirme çabalarındaydı. Bunu kabul ettirmek için elinden geleni yapıyordu. Ancak köyde bir çocuk ölmemiş sağ kalmıştı. Tevfik bu çocuğu sonradan farketti, peşine düştü ancak bulamadı. Bunun üzerine şehire dönen Tevfik Azize’yi ziyaret için gittiği hastanede Salih’i gördü. Bunun üzerine Hamilton ile konuşarak planlar yaptılar. Ancak yaptıkları planın kendi sonunu getirebileceğini hiç düşünmemişti. Salih’i fayton ile hastaneden aldırıp karşısına getirtti. Tevfik’in burada amacı Salih’i öldürmek ve arkasında hiçbir iz bırakmamaktı. Ama unuttuğu bir şey vardı ki o da kendisine kurulan pusu.

Tevfik tam silahı Salih’e doğrulttuğu sırada Yakup gizlendiği yerden Tevfik’i kolundan vurdu. Ardından Tiyatro bitti ve Mirliva diyerek Ali Kemal, Azize, Kışkırttığı adamlar ve kuvvacılar etrafını sardı. Tevfik’in kim olduğunu, hainliğini öğrenen herkes onun üzerine yürüdü. Ancak sahnenin devamı gelmedi. Acaba Tevfik’e linç girişiminde mi bulunacaklar?, Tevfik ne yapacak?, Görevinden istifa edecek mi? gibi sorularımızın cevabı için 29. Bölüm sabırsızlıkla bekliyoruz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.