Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Vatanım Sensin Vasili Her Şeyi Öğreniyor!

Vatanım Sensin Vasili Her Şeyi Öğreniyor!

Kanal D’nin her hafta giderek artan bir merakla beklenen dizisi Vatanım Sensin’de nefesler tutuldu. Vatanım Sensin dizisinin, 25 Mayıs Perşembe akşamı yayınlanan son bölümü, heyecanı dorukta bırakarak sonlanmıştı. Yunan Komutan Vasili, Cevdet hakkındaki gerçeği öğrenmiş, ailesini tutuklamış ve silahını Cevdet’e doğrultmuştu. Bundan sonra olacaklar hem Cevdet’in hem de milletin kaderini belirleyecek.

Vatanım Sensin 30. bölüm fragmanı yayında!

Cevdet’in ve ailesinin akıbetini merak ettiğimiz şu günlerde, dizinin fragmanı bir nebze de olsa merakımızı gidermeyi başardı. Öyle anlaşılıyor ki Cevdet ve ailesi, en azından şimdilik, hala hayattalar. Cevdet bir şekilde karargahtan kaçmayı başarmış gibi görünüyor. Eşref Paşa’nın son mektubunu Mirliva Tevfik sayesinde elde eden Vasili, Yunan ordusu içindeki “hain”in Cevdet olduğunu anlamıştır. Vasili’nin öğrendiği başka gerçekler de olacak son bölümde. Cevdet’in, vasiyet niteliğinde yazdığı mektubu da ele geçiren Vasili, Ali Kemal’in Veronika’yla kendi oğulları olduğunu öğreniyor!!

Cevdet’in hain olduğu gerçeğine henüz alışamamışken bir de kendi ailesini ilgilendiren bu gerçekle yüzleşmek Vasili için çok zor olacak gibi görünüyor. Ya Veronika? Şüphesiz bu gerçek en çok ve belki de sadece Veronika’yı sevindirecek. Bakalım Ali Kemal ve Veronika gerçeği öğrenebilecekler mi?

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.