Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Vatanım Sensin’den Yeni Haberler Var!

Vatanım Sensin’den Yeni Haberler Var!

o3 Medya’nın yapımını üstlendiği ve 27 Ekim Perşembe günü ilk bölümüyle Kanal D’de yayınlanacak olan Vatanım Sensin’den yayın tarihi yaklaştıkça yeni haberler de geliyor. Diziye daha önce Poyraz Karayel dizisinde izlediğimiz Şebnem Hassanisoughi dahil olarak Vatanım Sensin’in kadrosunu güçlendirdi. Şebnem Hassanisoughi, Onur Saylak’la birlikte iyi bir ikili oluşturacak.

Vatanım Sensin’in Binbaşı Tevfik karakterini Onur Saylak canlandırırken, Şebnem Hassanisoughi ise Binbaşı Tevfik’in aşık olduğu kadın olan Eftelya karakteriyle karşımıza çıkacak. Binbaşı Tevfik, Eftalya ile gizli bir aşk yaşamak isterken, Eftelya Tevfik’le evlenmek ve ilişkisini açıklamak ister. Ancak bir süre sonra Tevfik’in kendisini oyaladığını ve başkasını sevdiğini öğrenir. Vatanım Sensin’de Halit Ergenç’in canlandırdığı Binbaşı Cevdet’in en yakın arkadaşı olan Binbaşı Tevfik, Cevdet’in işgal günlerinde ailesini emanet edeceği kadar güvendiği bir dostudur. Ancak bu zorlu günler iki yakın arkadaşın en büyük sınavı olacak.

Senaryosunu Necati Şahin ve Nuran Evren Şit’in üstlendiği Vatanım Sensin, Osmanlı döneminde bir askerin vatan ve aşkı uğruna verdiği mücadeleyi anlatıyor. Vatanım Sensin 27 Ekim Perşembe günü Kanal D’de!

İşte Onur Saylan ve  Şebnem Hassanisoughi’nin sahnelerinden ilk fotoğraflar:

vatanım sensin

vatanım sensin

vatanım sensin

 

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.