Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Vatanım Sensin’in Yayın Tarihi Açıklandı!

Vatanım Sensin’in Yayın Tarihi Açıklandı!

Kanal D’de yayın hayatına başlayacak olan O3 Medya’nın yapımını üstlendiği Vatanım Sensin’in yayın tarihi açıklandı. Vatanım Sensin 27 Ekim Perşembe günü ilk bölümüyle yayınlanacak.

Berguzar Korel ve Halit Ergenç’in Binbir Gece dizisinden sonra ilk kez birlikte rol alacakları Vatanım Sensin’in yönetmenliğini Yağmur-Durul Taylan, senaryosunu ise Necati Şahin ve Nuran Evren Şit üstleniyor. Dizinin konusu ise şöyle:

Selanik, İzmir, Kordon ve Kemeraltı’da çekimleri yapılan Vatanım Sensin, tarihi bir dizi olarak ekrana gelecek. Dizinin konusu ise kısaca şöyle: 1919 yılı. Savaş yıllarıdır. Azize’nin kocası Cevdet hala savaştan dönmemiştir. Azize tek başına çocuklarıyla birlikte bir yaşam mücadelesi vermeye çalışıyordur. İzmir, Yunanlılar’ın işgal haberiyle sarsılır. Ancak bu işgal onlara hiç beklemedikleri birini getirecektir. 1919 yılında, üst üste mağlubiyetler yaşayıp yorgun düşen bir millet en büyük ve en çetin savaşına hazırlanıyordur. Bu yeni başlayacak dönem ise Azize ve Cevdet’in hayatında yepyeni değişimlere neden olacaktır.

Vatanım Sensin’in Twitter hesabından açıklanan yayın tarihi ise izleyenlerini şimdiden heyecanlandırdı:

Vatanım Sensin’in tanıtım fragmanını izlemek isteyenleri ise buraya alalım:

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.