Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Yasak Aşk, Hapiste Nikah, Yaralama! Olayların Kadını Seren Serengil’in En İlginç Evliliği Cengiz İmren’leydi

22.04.2021
Yasak Aşk, Hapiste Nikah, Yaralama! Olayların Kadını Seren Serengil’in En İlginç Evliliği Cengiz İmren’leydi

Magazin kraliçesi Seren Serengil, bu yaz 5. kez evlenmeye hazırlanıyor. Çoğunu annesine inat yaptığı evliliklerinden her biri ayrı bir macera ama en ilginci Cengiz İmren’le olanı!

Seren Serengil

Seren Serengil, şu sıralar Dumping Sendromu ile boğuşuyor. Dozu kaçan mide ameliyatı ve sağlıksız bir biçimde kilo vermenin üzerine ilaçlarını da ihmal edince hastalık kaçınılmaz oldu. Hastalığı tetikleyen en büyük etkenlerden biri de stres oldu. Çünkü Seren Serengil, 1980’li yıllardan beri kaostan beslenen ve hasta yatağında bile birilerine laf atan biri! Neyse ki, özel hayatında huzuru nişanlısı Mustafa Rahman Tohma ile buldu. Daha önce 4 kez evlenen Seren Serengil’in her bir ilişkisi ayrı maceralar içerse de, en fırtınalısı şüphesiz ki Cengiz İmren’le yaşadığı aşktı.

Hapishanede Evlenmeye Karar Verdiler

Seren Serengil Cengiz İmren

Yıl 2002, Seren Serengil ilk eşi Ozan Kaçmaz’dan olaylı bir şekilde boşanmış, bu aşktan geriye hakaret davaları kalmış. Ama en azından Seren Serengil’in annesi bu evlilik bittiği için rahatlamış ama başına daha nelerin geleceğini bilmiyor! Seren Serengil, çetecilik suçundan hapis yatan Cengiz İmren’e aşık olmuş, sırf sevgilisi kendisini televizyonda görsün diye sunuculuk yapmaya başlamış. Yetmemiş, onunla hapishanede evlenerek annesine neredeyse kalp krizi geçirtmiş!

Yasak Aşk İddiası

Ahmet Tatlı İbrahim Tatlıses

Ne var ki, uğruna büyük fedakarlıklar yapılan bu aşkın üzerinden yasak aşk gölgesi hiç eksik olmadı. O dönemde, Seren Serengil ve İbrahim Tatlıses’in oğlu Ahmet Tatlı’nın gizlice aşk yaşadığı konuşuluyordu. İddiaya göre, Ahmet Tatlı, eşini görmeye giden Seren Serengil’i çok kıskandı ve büyük bir kavga çıktı. Üzerine, Ahmet Tatlı tüm olanları Cengiz İmren’e anlatacağını söyleyince Seren Serengil bir makasla Ahmet Tatlı’yı yaraladı!

Seren Serengil

Şoförü Ahmet Tatlı’yı hemen hastaneye götürdü ve ikisi de “bıçaklandıktan sonra yardım istemek amaçlı Serengil’in evine gittiklerini” söyledi. Tüm bunları anlatan da Seren Serengil’in evinde çalışan bir kadındı. Seren Serengil, bu kadını hırsızlıkla suçlayarak hapse attırmaya çalıştı. Ama ne kadın hapse girdi ne de iddialar kanıtlandı!

Eziklik Olmasın Diye Boşandılar

Ebru Gündeş

Boşanmada adı geçen diğer isimlerden biri de ünlü şarkıcı Ebru Gündeş’ti. İddiaya göre, Cengiz İmren’den beste alan Ebru Gündeş, onunla küçük bir kaçamak yapmıştı. Bu iddia yıllar sonra Seren Serengil tarafından doğrulandı. Ama boşanmanın nedeni olarak yasak aşk değil, Cengiz İmren’in Seren Serengil’le birlikteyken kendini ezik hissetmesiydi! Zaten eski eşler de hala sorun yaşamıyor. Seren Serengil onun için, “Deliydi ama adam gibi adamdı” diyor!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.