Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Yasak Elma’da Hıdırellez de Bir Başka! Dizinin Yıldız’ı Eda Ece Minik Rol Arkadaşını Gül Ağacına Asmaya Kalktı

05.05.2021
Yasak Elma’da Hıdırellez de Bir Başka! Dizinin Yıldız’ı Eda Ece Minik Rol Arkadaşını Gül Ağacına Asmaya Kalktı

Fenomen dizi “Yasak Elma” ekibi hem sezon finalinin hem de Hıdırellez’in heyecanını yaşıyor. İşi büyüten Eda Ece, setin çocuk oyuncusunu ağaca asmaya bile kalktı!

Yasak Elma

FOX’un sevilen dizisi “Yasak Elma”, başladığı günden beri eğlenceli ama gergin bir çekim ortamına sahip. Başrol oyuncusu Talat Bulut’un tacizle suçlanması ve diğer oyuncuların ona cephe almaları çok konuşulmuştu. Sonrasında birlikte çalışmaya devam etseler de, bu sezonun başında Talat Bulut ve pek çok oyuncu diziden ayrıldı. Zaten “Yasak Elma” hep böyleydi, geleni gideni eksik olmuyordu! Son olarak Nesrin Cavadzade ve Nilperi Şahinkaya da diziye veda etti. Ardından, dizinin bu sezon biteceği söylentileri ortaya atıldı. Ama Eda Ece sayesinde öğrendik ki, beşinci sezona da emin adımlarla yürüyorlar!

Hem Hıdırellez Hem Sezon Finali Heyecanı

Eda Ece

Eda Ece, rol arkadaşları Gülenay Kalkan ve Melisa Doğu’yla birlikte setten bir video paylaştı. Sezon finalini çektiklerini ve nihayet dinleneceklerini söyleyen Eda Ece, Hıdırellez kurallarından da bahsetti! Arkadaşları giyilmesi tavsiye edilen renkleri giyse de Eda Ece bu kuralı delmiş.

Bu akşam da gül ağacına dilekleri asmanın ve kuşları bekleyip geri almanın gerektiğini söyledi. Bu gelenek onu hayli eğlendirmiş gibi görünüyor. Bütün kuralları detayıyla anlatmak da Gülenay Kalkan ve Melisa Doğu’ya düşüyor!

Halit Can Zor Kurtuldu

Rol arkadaşlarının Hıdırellez coşkusunu paylaşmaya karar veren Eda Ece çok ilginç bir yöntem buldu. Dizideki oğlu Halit Can’ı oynayan Kuzey Gezer’i gül ağacına asmaya kalktı! Neyse ki, bu girişim gerçekleşmedi.

Minik Kuzey’in bunları anlayacak hali yok tabii ki. O hala en masum haliyle Eda Ece’ye sığınmaya devam ediyor. Şaka bir yana, zor günler geçirdiğimiz bugünlerde Eda Ece’nin neşesi hepimize iyi geliyor!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.