Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Yeni Dizi Savaşçı Çok Yakında Fox TV’de!

21.01.2017
Yeni Dizi Savaşçı Çok Yakında Fox TV’de!

Limon Yapım imzası taşıyan Savaşçı isimli dizi çok yakında Fox TV’de başlıyor. Türk askerlerinin hikayesini konu alacak olan yeni dizi hakkında henüz bildiklerimiz sınırlı olsa da yayınlanan ilk fragman bize Savaşçı dizisi hakkındaki ilk detayları verdi.

2200 yıllık bir destanın öyküsünü izleyeceğimiz Savaşçı, “Bordo Bereliler”e mensup bir timin hikayesini anlatacak. Dünyanın en zor şartlarında görev yapan akla gelebilecek tüm güçlüklerle savaşmış kahramanların anlatılacağı dizide oğullarımız, kardeşlerimiz kısacası bu ülkenin çocuklarına yer verilecek. Sadece şehit haberleriyle karşımıza çıkan Türk askerinin bu zor hayatını ekranlarda izleyeceğiz.

Ölüm ve yaşam arasındaki o ince çizgide ülkenin ve onurun tüm yükünü sırtlarında taşıyan, vatan için canlarını veren Türk ordusunun “Mehmetçik”lerini izleyeceğiz Savaşçı dizisiyle birlikte.

Sakarya Fırat dizisinin yazarı Süleyman Çobanoğlu’nun senaryosunu yazacağı Savaşçı’nın Mart ayında Fox TV ekranlarında yayınlanması bekleniyor. Şefkat Tepe ile ün kazanan ve son olarak Sungurlar dizisinde rol alan Mert Kılıç’ın ise dizide başrol oynayacağı söyleniyor. Savaşçı dizisinin çekimleri ise Konya ve çevresinde başlayacak.

Savaşçı 2.Tanıtım Fragmanı


Savaşçı çok yakında Fox TV’de!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.