Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Yeni Gelin 10. Bölüm Fragmanı – 13 Mayıs Cumartesi

Yeni Gelin 10. Bölüm Fragmanı – 13 Mayıs Cumartesi

Show TV’nin her geçen gün daha da sevilen dizisi Yeni Gelin 9. Bölümüyle ekranlara geldi. Kalabalık ve usta oyunculardan oluşan ekibiyle, koşturmacanın hiç bitmediği Yeni Gelin dizisinde 13 Mayısta yayınlanacak olan 10. Bölümde de tempo düşeceğe benzemiyor. Konağın kadınları Elmas’ı bezdirmek için ellerinden geleni yapmaya devam edecekler. Elmas’ın foyasının meydana çıkması da yakın görünüyor. Yeni Gelin 10. bölüm fragmanı yayınlandı!

Yeni Gelin 9. Bölümde Neler Oldu?

Nazgül, Kağan’ın Elmas’ı konağa getirmesiyle alt üst olan hayatına son vermek isterken hamile olduğunu öğrenip, yeniden hayata sarılıyor. Elmas bu duruma fazlasıyla sinirlenerek Kağan’dan hesap soruyor. Nazgül’ün hamileliği Kağan’ın da kafasını karıştırıyor, yaptıklarını düşünme fırsatı veriyor. Bir de Elmas’ın bu hesap soran tavrı karşısında, yaptıklarının yanlışlığını idrak etmeye başlıyor. Elmas’ın da gerçek niyeti yavaş yavaş ortaya çıkmaya başlıyor zaten. Öte yandan Kalender ağa da konağın kadınlarına, Elmas’a hayatı zehir etmeleri için müsaade veriyor. Kadınlar Elmas’la uğraşadursun, şimdi bir de Kalender ağanın yaşlı babası, Kamilla ve Kamil’le uğraşmaya başlıyor. Yaşlı adam hafıza kaybı yaşamaktadır ve Kamilla’yı eski sevgilisi Yaylagül sanır.
Kalender ağa biraz nefes almak biraz da nikahtan vazgeçen karılarını memnun etmek için, tüm aileyi bir piknikte toplar. Fakat ağanın eşleri burada da rahat durmazlar, pikniğin sonu yine hastanede biter.
Konağa yeni bir bebek müjdesinin yayılmasıyla, kendisi de bebek sahibi olma hayalleri kurmaya başlayan Bella ise, bu hayallerinin gerçekleşemeyeceğini öğrenip, yıkılıyor.
Yeni Gelin 10. Bölüm, 13 Mayıs Cumartesi akşamı, saat 20:00’de Show TV’de!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.