Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Yeni Gelin 11. Bölüm Fragmanı – 20 Mayıs Cumartesi

Yeni Gelin 11. Bölüm Fragmanı – 20 Mayıs Cumartesi

Show TV’nin sevilen dizisi Yeni Gelin, 10. bölümüyle bir cumartesi akşamını daha hoşça geçirmemize yardımcı oldu. Hareketli senaryosu kadar, karakterlerinin doğallığıyla da beğeni toplayan Yeni Gelin’in, 20 Mayıs Cumartesi akşamı gösterilecek 11. bölümünün fragmanı da yayınlandı.

Yeni Gelin 10. Bölümde Neler Oldu?

Bella çok istediği halde bir bebek sahibi olmasının zor olduğunu öğrendiğinde, adeta dünyası başına yıkıldı. Nazgül derhal duruma el koydu ve bu durumu kimseye söylemeden, “alternatif tıp” yöntemleriyle çare bulacaklarına Bella’yı ikna etti. Çok aklına yatmasa da Nazgül’ün yardım teklifini kabul eden Bella, Durdu Ebe’ye görünmeye karar verdi.

Kalender Ağa’nın karıları, nikahtan vazgeçtiler ama  konaktaki varlıklarının devamını ve hayatlarını garanti altına almaya kararlılar. Bunun için Kalender ağadan toprak talep ediyorlar. Onca mal mülk arasında bir tanesi, diğer hepsinden daha değerli ve ağalığın da bir nişanesi. Çukur tarlanın ağanın hangi karısına vereceği meselesi de konak kadınlarının yeni gündemidir artık.

Elmas’tan kurtulan Kağan ise, Nazgül’ü adeta yeniden keşfetmiştir. Evlilikleri büyük bir sarsıntı geçiren Kağan ve Nazgül, geçmişe sünger çekip her şeye yeniden başlamaya karar verirler ve balayı planı yaparlar. Bella ise tüm karşı çıkmalarına rağmen Durdu ebenin söylediklerini bir türlü kulak ardı edemez. Önce odasının altını üstüne getirerek kısırlığına sebep olan büyüyü arar. Sonra da bulur bulmaz yemesi gereken sümbül teke otunun peşine düşer. Nihayet bulduğunda ise, başına hiç beklemediği şeyler gelecektir.

Yeni Gelin 11. bölüm, 20 Mayıs Cumartesi akşamı saat 20:00’da Show TV’de!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.