Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Yeni Gelin 12. Bölüm Fragmanı – 27 Mayıs Cumartesi

Yeni Gelin 12. Bölüm Fragmanı – 27 Mayıs Cumartesi

Show TV’nin her geçen bölümüyle daha çok beğenilen dizisi Yeni Gelin, 11. Bölümüyle ekranlardaydı. Geçen haftadan kalan soruların cevabını bu bölümde bulduk ama 12. Bölüme de pek çok yeni soru kaldı kafalarda. Yeni Gelin son bölümün ardından 12. Bölüm fragmanı yayınlandı. Bakalım konağın kadınları kozlarını paylaşabilecekler mi? Kamil, Kamilla hakkındaki gerçeği nasıl öğrenecek? Bella ve Hazar bebek sahibi olabilecekler mi?

Yeni Gelin 10. Bölümde Neler Oldu?

Bebek sahibi olmasını sağlayacak olan sümbül teke otunu ararken uçurumun kenarına gelen Bella’yı, tesadüfen orada bulunan ebe Durdu kurtarır. Son anda düşmekten kurtulan Bella, otun yan etkilerinden kurtulamaz ve fenalaşır. Hastanede gözlerini açtığında yanındaki yatakta bacağı alçılanmış halde Hazar’ı bulur. Bella’nın ebe macerasını öğrenen Hazar doktora gitmeye karar verir. Bebek sahibi olmak için Hazar’ın da tedavi olması gerekmektedir.
Diğer tarafta Şirin, Dilan’ın şikayetiyle, Baran’la birlikte göz altına alınır. Dilan intikam için bu fırsatı değerlendirmek ister ama Baran buna izin vermez ve Şirin’in kurtulmasını sağlar. Fakat kendisi hapse girmekten kurtulamaz.
Kamil ise, Türkmen’e eş bulmak için gizli kapaklı işler çeviren Kamilla’nın kendisini aldattığını düşünmektedir. Kalender’in yardımıyla şüpheleri daha da artar.
Öte yandan kadınların tek derdi Çukurtarlanın gizemini çözmektir. Gizlice çukurtarlaya gidip keşif yaparlar ve gömülü halde bir küp altın bulurlar.
Hiç bir şeyin uzun süre gizli kalamadığı konakta, tüm çabalarına rağmen Bella ve Hazar’ın durumu da ortaya çıkar.
Yeni Gelin 11. Bölüm, 27 Mayıs Cumartesi akşamı saat 20:00’da Show TV’de!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.