Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Yeni Gelin 8. Bölüm Fragmanı – 29 Nisan Cumartesi

Yeni Gelin 8. Bölüm Fragmanı – 29 Nisan Cumartesi

Show TV’de yayınlanan eğlenceli dizi Yeni Gelin, bu hafta 7. Bölümüyle ekrana geldi. Hareketli ve neşeli senaryosu, usta oyuncularıyla kısa zamanda sevilen diziler arasına giren Yeni Gelin’in 8. bölümü 29 Nisan’da yayınlanacak. Bu akşamki son bölümün ardından yayınlanan 8. bölüm fragmanında, önümüzdeki hafta olacaklarla ilgili fikir ediniyoruz. Bozok aşiretine ani giriş yapan Bella, ailenin kadınları tarafından hiç de hoş karşılanmamıştı. Bakalım hiç de alışık olmadığı bu düzene ayak uydurabilmek için daha ne kadar çabalaması gerekecek.

Yeni Gelin 7. Bölümde Neler Oldu?

Kalender Ağa ve Kamil felekten bir gece çalmak isterler ama konağın kadınları onları suçüstünde yakalar. Büyük kavga çıkar ve Kamil’le Kalender Ağa hastaneye, kadınlar ise hapishaneye yollanırlar. Kağan’ın Elmas’la ilişkisi olduğunu öğrenen Nazgül, Bella ve yanına alarak Elmas’ın kaldığı otele gider. Çıkan kargaşada Bella, Elmas’ın merdivenlerden düşüp yaralanmasına sebep olur. Telaşla Hazar’ı arar ve olanları ona anlatır. Bu sırada Hazar orada bulunan bir sarhoşla kavgaya tutuşur ve hapse girer. Aynı gece Bella da tutuklanır.
“Yeni gelinlikten yeni mahkumluğa”
Evde bir türlü rahat yüzü görmeyen Bella hapiste de koğuş ağası tarafından bütün ayak işlerini yapmakla görevlendirilir. Kızını kurtarmak için Elmas’la konuşmaya giden Kamilla da başını belaya sokar ve o da hapishane furyasından payına düşeni alır.
Yeni Gelin dizisinin 8. Bölümü, 29 Nisan Cumartesi akşamı Show TV’de !

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.