Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Yeni Gelin ile İkinci Meryem Heyecanı Başlıyor!

09.01.2017
Yeni Gelin ile İkinci Meryem Heyecanı Başlıyor!

Show TV yepyeni bir projeyle geliyor. “Yeni Gelin” dizisinin çekimlerine bir an önce başlamak isteyen kanal uzun süredir aradığı “yeni gelin”i Brezilya’da buldu.

Muhteşem Yüzyıl dizisinde Hürrem seçmelerinde olduğu gibi dünya genelinde geniş bir cast çalışması yapılan ve 2 ayın sonunda Brezilyalı bir oyuncuyla anlaşılan dizide ikinci bir Meryem Üzerli fırtınası esmesi planlanıyor.

yeni gelin brezilyalı oyuncu

Brezilyalı Jessica May Drociunas’ın yer alacağı dizi Anadolu’da yaşayan büyük bir Türkmen Aşiretine yeni gelin gelen şehirli bir kızın hayatını ekrana yansıtacak. Adana’da çekilen dizide Jessica May Drociunas ile birlikte Tolga Mengi başrollerde yer alacak.

Lale Başar ve Esin Gündoğdu’nun Hayat Bazen Tatlıdır dizisinin kadrosundan transfer olacağı dizide Mustafa Avkıran, Dağhan Külegeç, Sema Keçik, Zeynep Kankonde ve Murat Kocacık gibi isimler yer alacak.

yeni gelin brezilyalı oyuncu

Süreç Film’in yapımcılığını üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda ise Ersoy Güler oturacak. Şimdiye kadar Aşk Yeniden, Sağ Salim, Yusuf Yusuf gibi projelerinde de yönetmenliğini üstlenen Ersoy Güler, Yeni Gelin’in senaryosunu kaleme alacak isim de olacak.

Yeni Gelin çok yakında Show TV’de!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.