Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Yeni Yaş Yeni Ev! Lüks Bir Ev Yaptırmaya Karar Veren Seren Serengil Komşusunu da Instagram’da Arıyor

12.04.2021
Yeni Yaş Yeni Ev! Lüks Bir Ev Yaptırmaya Karar Veren Seren Serengil Komşusunu da Instagram’da Arıyor

Sansasyonların kraliçesi Seren Serengil, yaşadığı sağlık problemlerini aşmayı başardı. Kendine yeni bir ev yaptırma hazırlığına bile başladı. Yetmedi, komşusunu da Instagram’da arıyor!

Seren Serengil

Seren Serengil, yıllar boyunca magazin gündeminin önemli bir parçası oldu. 1980’li yılların sonunda dönemin en ünlü gazinosu Maksim’de sahne almaya başladığında henüz 16 yaşındaydı. Gazinoya çıkmak için ailesinin önüne serdiği tüm fırsatları tepmişti! O günden beri de gerek aşkları gerekse ünlü isimlerle yaşadığı polemikler sağ olsun, magazin sayfalarından hiç düşmedi. “Problemli” imajı üzerine yapıştı kaldı!

Seren Serengil Bircan Bali Arto

Son dönemde ise önemli bir değişiklik yaşandı. Seren Serengil artık magazin manşetlerini süslemiyor çünkü kendisi magazinci oldu! Ama kankaları Bircan Bali ve Arto ile beraber sunduğu “Söylemezsem Olmaz”, Seren Serengil’e pek uğurlu gelmedi. Önemli sağlık problemleri yüzünden hastanelik oldu!

Bilinçsizce Ameliyat Oldu

Seren Serengil

Seren Serengil, uzun süredir Dumping Sendromu ile uğraşıyor. Bunun sebebi de bilinçsizce vermeye çalıştığı kilolar! Bir dönem epey kilolu olan Seren Serengil, zayıflamak için mide ameliyatı geçirmişti. Ancak beş sene önceki ameliyat ona yetmemiş olacak ki, bir ameliyat daha olmuştu. Kilo konusunda dengeyi bir türlü tutturamayan Seren Serengil, bu kez hızla kilo vermeye başlamıştı. Dengesi bozulan vücudu buna bir reaksiyon vermişti tabii ki!

Seren Serengil

Bu sürecin ardından Dumping Sendromu’na yakalanan Seren Serengil, çok ciddi bir sağlık sorunu atlattı. Ona rağmen, kendine hiç dikkat etmedi ve iki hafta önce canlı yayının ortasında bayılıverdi! Neyse ki, hastanede geçirdiği günler ona yaradı. Kısa sürede toparlanan Seren Serengil, 50. yaşına sevdikleriyle girdi.

Yeni Bir Yaş Yeni Bir Ev!

Yeni yaşını en sevdikleriyle kutlayan ve sağlığına dikkat edeceğini söyleyen Seren Serengil, bunun için ilk adımı attı. Sapanca’da doğanın içinde bir ev yaptırmaya karar verdi. Stresten uzak durmanın en güzel yolu!

Seren Serengil, az ileride daha küçük ama benzer bir evin olduğunu söyledi. Göl manzaralı ve ağaçlar içindeki eve taşınacak ve kendisine komşu olacak birilerini arıyor. Ne dersiniz, Seren Serengil’e komşu olmak ister misiniz?

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.