Connect with us

Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Yeter Dizisi Oyuncuları

Yeter

Yeter Dizisi Oyuncuları

2.sezonuyla ekranlara gelecek olan Atv’nin sevilen dizisi Yeter’in yayınlanma tarihi belli oldu: 22 Eylül! Dizinin konusu, son sezon özeti ve Yeter’in oyuncuları hakkında detaylı bilgi için okumaya devam edin!

Dizinin Konusu

Henüz üniversite öğrencisi olan Aylin, başarılı ve zeki bir cerrah olan Yekta Harmanlı’yla tanışmış ve aşık olmuştur. Ancak mutluluğu çok uzun sürmez. Yekta ile evlendikten sonra onun hırsından ve yaşadığı psikolojik şiddetten iyice bunalan Aylin, boşanmak ister ancak bunu da başaramaz. İkinci çocuğuna hamile kaldığında ise kızı Duru’nun daha iyi bir hayat yaşaması için onu uzaklaştırmaktan başka çaresi yoktur. Kızının ölü doğduğunu söylemesine rağmen Yekta, 5 yıl sonra bu gerçeği öğrenir. Artık Aylin’in amacı oğlu Kaan ve kızı Duru’yu da alıp gitmektir ancak Yekta’yla uğraşması o kadar kolay olmayacaktır.

Koliba Film’in yapımını üstlendiği, Vilmer Özçınar ve Nalan Merter Savaş’ın senaristliğini ve Kemal Uzun’un yeni sezon çekimlerini yöneteceği Yeter, merak uyandıran konusuyla 2.sezonda reytingleri alt üst edeceğe benziyor.

Geçen Sezon Neler Oldu?

Peki geçen sezon neleri arkamızda bıraktık, hayranı olduğumuz dizide neler oldu bitti?

Aylin’in kaçış planından haberdar olan Yekta, Duru’yu kendi yanına çeker ve Aylin’i bir kez daha yalnız bırakır. Oldukça zeki bir adam olan Yekta, çevirdiği oyunlarla Aylin ve çevresindeki insanları sıkıştıracak ve yanına çekecektir.  Heyecanın doruğa tırmandığı Yeter’in sezon finalinde, Yekta Harmanlı hastahanede ölümle pençeleşirken, Aylin’i ve çocuklarını taşıyan özel uçak Marmara üzerinden düşer. Yeni sezonda ise, Yekta’nın yaşama tutunup tutunmayacağı, Aylin ve çocuklarının uçak kazasından kurtulup yeni bir hayata başlayıp başlayamayacağı soruları aydınlanacak.

Oyuncular

Yeni sezonda  Ekin Türkmen, Hazım Körmükçü, Mahmut Gökgöz, genç yeteneklerden Hakan Ummak ve Sibel Şişman’ın dahil olacağı Yeter oyuncu kadrosuna biraz yakından göz atalım:

1.Pelin Karahan – Aylin Harmanlı

pelin-karahan

12 Ekim 1981 doğumlu olan Pelin Karahan, 33 yaşında ve 1.61 boyunda. Üniversitede Turizm ve İşletme bölümünü bitiren oyuncu,  2014’te iş adamı Bedri Güntay ile evlendi ve ondan Ali Demir isimli bir oğlu bulunmakta. Ekranlarda ün kazanması ilk olarak Kavak Yelleri dizisi ile olan Pelin Karahan, Muhteşem Yüzyıl’daki Mihriman Sultan rolüyle de bilinmekte. Aylin karakteriyle Yeter Oyuncuları arasına giren sanatçı, aşık olduğu adam Yekta ile rüya gibi bir evlilik hayal ederken mutluluğu kısa süren ve çocuklarını da alıp uzaklaşmaya çalışan bir anneyi canlandırmakta.

2.Yurdaer Okur – Yekta Harmanlı

CcFQj6NWAAA_RPm

29 Ekim 1974 tarihinde doğan oyuncu, 42 yaşında ve 1.74 boyunda. Henüz evli olmayan oyuncunun Dilara isimli bir sevgilisi olduğu bilinmekte. Karadayı dizisindeki Savcı Turgut karakteri ile ün kazanan oyuncu, Hacettepe Üniversitesi Tiyatro bölümünden mezun. Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde de yer alan oyuncu, Yekta Harmanlı karakteriyle Yeter dizisi oyuncuları arasında yer aldı. Başarılı ve zeki bir cerrah olan Yekta Harmanlı, küçümsediği karısı ve yakınları tarafından 5 senedir kandırıldığını öğrenince hepsine büyük bir öfke duyar.

3.Fatih Koyunoğlu – Zafer

fatih-Koyunoglu

1979 yılında doğan oyuncu 36 yaşında ve 1.74 boyunda. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünden mezun olan sanatçı, Elveda Rumeli, Beni Unutma, Beni Böyle Sev gibi dizilerde rol almıştır.  Kendisi gibi oyuncu olan Ayça Koyunoğlu’nun eşidir. Zafer karakteriyle Yeter oyuncuları arasında yer alan Fatih Koyunoğlu, Aylin’in abisini canlandırmakta. Her şeye sahip olduğunu düşünen ancak aslında hiçbir şeye sahip olmayan bir insan.

4.Selen Domaç – Filiz

selendomackimdir

3 Eylül 1981 doğumlu olan Selen Domaç, 35 yaşında ve 1.69 boyunda. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Oyunculuk bölümünden mezun olan sanatçı, aynı üniversitede diksiyon dersleri de vermektedir.  Bir Erkek Bir Kadın gibi dizilerde de rol alan oyuncu, Yeter oyuncuları arasına Filiz karakteriyle katılmıştır. Zafer’in karısı olan Filiz, paraya,aşka ve tutkuya büyük bir açlık duyarak yaşamıştır. Aylin’in kızı Duru’ya annelik yapan Filiz, Aylin’in büyük sırrının en tehlikeli ortağıdır.

5.Wilma Elles – İdil

wilma-elles-kimdir12.png

18 Ekim 1986 tarihinde Almanya’da doğan oyuncu, 30 yaşında ve 1.77 boyunda. İş adamı Kerem Göğüş’le evli olan oyuncu, birkaç yıl önce Türk vatandaşı oldu. Özellikle Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisindeki Caroline rolüyle tanınmaya başlanan oyuncu, Ulan İstanbul, Filinta gibi dizilerin kadrosunda da yer aldı. Yeter oyuncuları arasında İdil karakteriyle yer alan Wilma Elles, Yekta’nın eski eşini canlandırmakta.

6.Korel Cezayirli – Uras

resimHD-023656QL

2 Nisan 1976 tarihinde doğan oyuncu, 40 yaşında ve 1.80 boyunda. Tiyatrocu Bilge Cezayirli ile yakın zamanda evlenen Korel Cezayirli, Lale Devri, Günahkar, Yılanların Öcü gibi dizilerde oynadı.  Selçuk Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünden mezun olan sanatçı, Ankara’daki ilk film stüdyosu Cezayirli Film’de kurucusu. Yeter’in oyuncu kadrosuna Uras karakteriyle dahil olan Korel Cezayirli, Aylin’in yaşanmamış bir gençlik aşkının kahramanı. Geçmişteki hatalarını telafi etmek için Aylin’e yardım etse de Yekta karşısında işi çok kolay olmayacaktır.

7.Ekin Türkmen – Miray

Ekin-Turkmen_1

22 Ağustos 1984 tarihinde doğan oyuncu 32 yaşında ve 1.71 boyunda.  Haliç Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunu olan sanatçı, Acı Hayat,  Menekşe ile Halil, Küçük Kadınlar ve Adanalı dizilerinde yer aldı. Bir dönem Murat Dalkılıç’la da birlikte olan oyuncu, şimdilerde Tugay Mercan’la beraber. Yeter oyuncularına yeni sezonda dahil olacak olan oyuncu, Miray karakterini canlandıracak. Miray, Aylin’in üniversiteden arkadaşıdır ve çok uzun zamandır onunla görüşmemiştir. Başarılı bir gazeteci olan Miray, ses getirecek bir yazı dizisi arayışındayken, kendini yepyeni bir hayatın içinde bulur.

8.Hazım Körmükçü – Atlas

SC1_0090

30 Ocak 1965 tarihinde doğan oyuncu, 51 yaşında ve 1.82 boyunda. 1998’de İpek Tuzcuoğlu ile evlenen sanatçının bu evliliği çok uzun sürmemiş, 2003 yılında Türk Halk Müziği sanatçısı Hilal Hülya Özdemir ile evlenmiştir. 2014 yılında boşanan oyuncunun bu evliliğinden 2 çocuğu vardır. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunu olan sanatçı, Bir Zamanlar Osmanlı, Kara Kutu gibi dizilerde oynamıştır. Yeter oyuncularına Atlas karakteriyle dahil olan oyuncuyu yeni sezonda izlemeye başlayacağımız isimlerden.

9.Tolga Evren – Yılmaz

tolga-evren-yeter-dizisi-yılmaz-kimdir

29 Aralık 1973 tarihinde doğan oyuncu, 43 yaşında ve Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı bölümünden mezun. Şimdiye kadar birçok tiyatro oyununda oynayan Tolga Evren, Köprü, Hayat Türküsü gibi dizilerde yer aldı. Yeter oyuncuları arasına Yılmaz karakteriyle katılan sanatçı, Yekta’nın kardeşini canlandırmakta. Sıra dışı bir adam olan Yılmaz, abisi gibi kazanan olabilecekken kaybeden olmayı seçmiştir. Yekta bugüne kadar onu hayatından uzak tutsa da karısının sırrını ortaya çıkarmak için ihtiyaç duymuştur.

10. Ayşin Yeşim Çapanoğlu – Handan

d8b742608f424d665cfd52d144b9494c_XL

1986 yılında doğan oyuncu, 30 yaşında ve 1.72 boyunda. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı bölümünden mezun olan Ayşin Yeşim Çapanoğlu, Bir Aşk Hikayesi, Aşk Kaç Beden Giyer gibi dizilerde de rol aldı. Yeter oyuncularına Handan karakteriyle dahil olan sanatçı, Aylin’in en yakın arkadaşını canlandırmakta. İyi niyetli ve fedakar olan Handan, önceliği her zaman sevdiklerine verir. Ancak hayal kırıklıkları yaşadıktan sonra değişime uğrayan bir insandır.

11.Tuğçe Kurşunoğlu – Ebru

283203-Tugce-Kursunoglu-7

26 Aralık 1992 tarihinde doğan oyuncu, 24 yaşında ve 1.77 boyunda. 2008 Best Of Bursa Güzellik Yarışması ile modellik hayatına başlayan genç yıldız, Muhteşem Yüzyıl’da ve Kalbim Seni Seçti dizilerinde rol aldı. Leyla ile Mecnun ve İşler Güçler’de rol alarak ün kazandı. Yeter oyuncuları arasına Ebru karakterini canlandırarak dahil olan sanatçı, Yekta’ya takıntı derecesinde aşık, onun için ölümü bile göze alan birini canlandırmakta.

 

Cenk Torun, Doğancan Sarıkaya, Eliz Neşe Çağın ve kadroya yeni dahil olan  Sibel Şişman, Hakan Ummak, Mahmut Gökgöz gibi isimlerinde Yeter oyuncuları listesinde yer aldığı dizi 22 Eylül’de 2.sezonuna başlamak için hazırlıklarını tamamlamak üzere. Yeni sezonda yeniden güçlü isimler ve kadrosuyla ekranların en çok takip edilen dizisi olmaya geliyor!

Yeter oyuncularını yeterince tanıdıysak şimdi tanıtım fragmanı zamanı:

 

 

"güzeldim de galiba bunu nasıl söylesem: eline sağlık Tanrım Leyla çok güzel olmuş Tanrım eline sağlık dünya da çok güzel olmuş keşke biraz ölmesem."

Yorum İçin Tıklayın!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeter

To Top