Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Yıldızlar Şahidim 2.Bölüm Özeti ve Fragmanı – 3 Şubat Cuma

Yıldızlar Şahidim 2.Bölüm Özeti ve Fragmanı – 3 Şubat Cuma

Star TV’de yepyeni bir dizi başlıyor. Özge Gürel ve Berk Cankat’ın başrollerinde yer aldığı Yıldızlar Şahidim konusu ve oyuncu kadrosuyla fark yaratmaya geliyor. Yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği Yıldızlar Şahidim ünlü pop star Aras ve onun hayranı Haziran arasındaki aşk hikayesini konu alıyor. Tüm ülkenin sevgisini kazanmış olan Aras (Berk Cankat) ünlü bir pop yıldızıdır. Haziran (Özge Gürel) ise ona umutsuzca aşık şarkıcı olma hayalleri olan bir kızdır. Bir araya gelmeleri sadece masallarda yaşanabilecekken bir konserde bir araya gelirler. İşte o zaman anlarlar ki asıl engel kendileri değildir. Aras’ın babası Fikret(Mesut Akusta), yıllar önce ortadan kaybolan annesi (Canan Ergüder) aralarına aşılmaz engeller koyacaktır.

Eski bir şarkıcı olan Zeyno Haziran’ın elinden tutar ve ondan bir yıldız yaratır. Fikret’in karşısına bir rakip olarak çıkmak için and içmiştir. Aras’ın ise sevgisini kazanacaktır. Fikret ve Zeyno bitmeyen bir aşkın hesaplaşmasını yaşarken Aras ve Haziran masalsı bir aşka kendilerini kaptırırlar. İki genç aşık bir araya gelebilecek midir?

Yıldızlar Şahidim 2.Bölüm Özeti ve Fragmanı yayında. Haziran yıldız olmak için adım adım ilerliyor. Fikret’ten intikam almak isteyen Zeyno Haziran’nı ünlü yapabilmek için bütün engelleri aşıyor. Peki Aras ve Haziran’ın aşkı bu yarışta nerede olacak?

Yıldızlar Şahidim yeni bölümleriyle her cuma Star TV’de!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.