Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Zeynep Kankonde Altınsoylar’da!

Zeynep Kankonde Altınsoylar’da!

Sezai Aydın ve Selen Uçer’in Altınsoyların kadrosuna katıldığı haberini vermiştik. Kanal D’nin cumartesi günleri yayınladığı Altınsoylar dizisinin kadrosuna yakın zamanda yeni bir isim daha dahil oldu. 3.bölümden itibaren Sezai Aydın’la birlikte Zeynep Kankonde’de dahil olacak.

Cihat Tamer’in canlandırdığı Muhiddin’in istenmeyen kardeşi Mülayim Altınsoy olarak ekranan gelecek olan Sezai Aydın’ın eşini ise Zeynep Kankonde canlandıracak. Mülayim’in sonradan görme karısı Remziye için Zeynep Kankonde ciddi bir imaj çalışması da yaptı.

cxddiurxgaebe_d

Rolü için saçlarını siyaha boyatan başarılı oyuncu karakteri ve set ortamıyla ilgili de samimi açıklamalarda bulundu. Remziye karakterini çok sevdiğini ve severek oynadığını söyleyen sanatçı, gafları, şıkır şıkır bilezikleri ve cafcaflı kıyafetleriyle sonradan görme lafının Remziye için az bile olduğunu açıkladı. Ulan İstanbul dizisi, Dedemin Fişi, Bir Baba Hindu filmleriyle akıllarda kalan Zeynep Kankonde Altınsoyların 3.bölümünden itibaren kadroda olacak.

O3 Medya’nın yapımını üstlendiği Altınsoyların başrollerinde ise Ayça Ayşin Turan, Aras Aydın, Şebnem Bozoklu, Bennu Yıldırımlar, Cihat Tamer gibi isimler yer alıyor.

Altınsoylar yeni bölümleriyle cumartesi akşamı Kanal D’de!

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.